Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fehér nőkbe genetikailag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fehér nőkbe genetikailag van belekódolva, hogy előszeretettel keverednek más nemzetiségekkel?

Figyelt kérdés
Több olyan nőt is ismerek, akinek a férje arab, olasz, afrikai, arab, stb nemzetiségű. Ezzel nincs is alapból semmi bajom, csupán megfigyeltem, hogy az ilyen jellegű "keveredés" a fehér nők részéről sokkal gyakoribb, mint a férfiaknál. Persze tudom, hogy sok férfit is vonzanak pl. ázsiai, latin, stb nők, de összességében azt hiszem ki lehet jelenteni, hogy sokkal kevesebb férfire igaz ez, mint nőre. Mi lehet ennek az oka? Talán a génekben keresendő erre a válasz? Vagy csak egyszerűen izgalmasabbnak tartják a nők az ilyen vegyes kapcsolatokat? Ezzel nem általánosítani akarok tudom, hogy nem minden nőre igaz ez az állítás.

2015. dec. 26. 02:07
1 2
 11/17 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem, a fehér nők csak kevésbé rasszisták és felismerik, hogy a világon minden szart a fehér férfiak kavartak a történelem során :D

Sok fehér nő pedig a férfiakhoz hasonlóan fetisizálja is a színes bőrű férfiakat, pl a feketéket, esetleg kelet-ázsiaiakat, ugyanúgy, ahogy a fehér férfiak az ázsiai nőket stb.

Egyébként nem genetikai a dolog, a tapasztalatom azt mutatja, hogy vagy abból fakad, hogy kevésbé rasszisták, mint a férfiak, vés nyitottabbak más kultúrákra, vagy pedig fetisizálják a partnerüket.

2015. dec. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert én is már-már megdöbbentőnek tartom, hogy egy csomó csaj odavan azért, ha egy pasi külföldi. De tényleg, több olyat is láttam, hogy a külföldi hapsi nem is volt vonzó, de mivel olasz volt, a csaj csüngött a szavain. Empatikus vagyok, és sokszor tudok a nők fejével gondolkozni (jobban, mnt egy átlag férfi), de ez nekem is talány..
2015. dec. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az olasz és egyéb nyugati férfiak esetében az a titok nyitja, hogy ők általában gazdagabbak, mint a magyarok.
2015. dec. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ennek evolúciós okai vannak. A nőnemű egyedek mindig hajlamosak voltak más törzs férfitagjához vonzódni. Így védekeztek (persze tudat alatt) a beltenyészet ellen.
2015. dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az a válasz, hogy a liberálisoknak így jó, hogy ne legyenek nemzetiségek, hogy keveredjenek az emberek, és sok hülye beveszi, nem is nézi, kivel áll össze, ha az jól néz ki - mindenféle szerelem nélkül. Ezt papolják a rádióban, tv-ben.
2015. dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
mármint azt, hogy a nemzeti érzést szégyellni kell.
2015. dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sajnos az utolsó előttinek igaza van.
2015. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!