Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fehér nőkbe genetikailag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fehér nőkbe genetikailag van belekódolva, hogy előszeretettel keverednek más nemzetiségekkel?

Figyelt kérdés
Több olyan nőt is ismerek, akinek a férje arab, olasz, afrikai, arab, stb nemzetiségű. Ezzel nincs is alapból semmi bajom, csupán megfigyeltem, hogy az ilyen jellegű "keveredés" a fehér nők részéről sokkal gyakoribb, mint a férfiaknál. Persze tudom, hogy sok férfit is vonzanak pl. ázsiai, latin, stb nők, de összességében azt hiszem ki lehet jelenteni, hogy sokkal kevesebb férfire igaz ez, mint nőre. Mi lehet ennek az oka? Talán a génekben keresendő erre a válasz? Vagy csak egyszerűen izgalmasabbnak tartják a nők az ilyen vegyes kapcsolatokat? Ezzel nem általánosítani akarok tudom, hogy nem minden nőre igaz ez az állítás.

2015. dec. 26. 02:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem erre nem kell válasz.

Mi értelme ezen gondolkozni?

Biztos nem a génekben van.

Ez csak szeretet/szerelem, és mint sokszor hallotta már mindenki; a szerelem határtalan, és ezt országhatárok sem szabják meg.

2015. dec. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 Szerintem te nagyon elferdíted a dolgokat. Ez a szerelem/szeretet dolog meg már annyira szirupos, hogy mindjárt cukorbajt kapok..:) Szerintem igenis kellene rá válasz, legalábbis engem érdekelne.
2015. dec. 26. 03:16
 3/17 anonim ***** válasza:
Lehet ez akármennyire szirupos, azért írtam, mert (ahogy le is írtam az előző válaszomban) ezt már annyiszor hallotta mindenki, és ez ugrott be. Ennyi.
2015. dec. 26. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Másrészről meg miért ferdíteném el?

Ha szerinted a génekben van, akkor egy genetikust kérdezz.


Amúgy azért, hogy valami értelmeset is írjak, lehet, hogy egy nő azért szeret bele egy másik nemzetiségű férfibe, mert az az ideálja. Ez egy opció.

Vagy az is lehet, hogy például modorosabbnak, udvariasabbnal tart egy nő egy olasz férfit, mint azokat, akikkel a saját nemzetiségéből dolga volt.

Számtalan oka lehet.

Szerintem sok különböző válasz jönne össze, ha megkérdeznénk például 10 olyan nőt, akinek egy másik nemzetiség férfijei jönnek be, hogy mégis miért?

2015. dec. 26. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
7%
Ami nemzeteket itt felsoroltál,az köztudott,hogy 3 lábuk van.Ez nem vicc,hiszen miért nem látsz SZINTE egy fehér nőt sem ázsiaival?Akár ki akár mit mond,kell a nőnek a lőcs.
2015. dec. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

Igen.

A más tájról érkezett azonos faj más körülményekhez alkalmazkodott a törzsfejlődés során, melyet tovább örökít.Pl. Az afrikaiak jobban bírják a napfényt, meleget.

A két egyed találkozása erősebb utódot hoz létre, hiszen mindkét szülőtől örököl genetikai tulajdonoságot, ezáltal változatosabb körülmények között nagyobb eséllyel él túl, őrzi meg egészségét.

Minden fajban megvan az ösztön, hogy keveredjen, az elméletet állatkísérletek bizonyítják.

(bizonyos állatok önszántukból kivel szaporodnak)

A nőknél ez azért feltűnőbb, mert a férfiak csak a "magot szórják".

2015. dec. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5%

2#esnek igaza van

ennyi a válasz

2015. dec. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
Nincs, egyszerűen csak menőnek számít náluk külföldivel összejönni, és fel lehet vele vágni a barátnők előtt. Na meg az sem elhanyagolható, hogy a nig gereknek nagy a bránerük.
2015. dec. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
igen mert a nők szeretik a hatalmas farkat. négereknek átlag 17-18 centis farkuk van vagy nagyobb és imádja a nők lucskos puncikája elnyelni a vaskos nagy farkat
2015. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz csajozni ne itt vergődj már.
2015. dec. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!