Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belemenjek hármasba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek hármasba?

Figyelt kérdés

Fiu vagyok, 26 éves. (azért irtam, hogy fiu, mert a kinézetem inkább ebbe a kateogirába helyez)


Társkeresön rámirt egy 30-as pár, hogy tetszem a nő tagnak.


Ez azért ledöbbentő, mert ugye gruppenhez egyedülálló pasikat kb senki sem keres, csak a nőknek van értékük a húspiacon. A pasi fogyóáru.


Na igazából kicsit fáj, hogy ha ennek a nőnek ennyire kellek, akkor ugyan hol vannak a többi 30-as húsos pihácjú, nagy mellű nőcik, akiknek kellenék? :D


És engem a hármas nem nagyon vonz, mármint több nő miatt nem ellenkeznék, de hogy legyen ott még egy broki az nem szimpi.


Kondiban is ha néha belesétálok egy-egy hereszag felhőbe, akkor majdnem kidobom a taccsot :(


Na de én meg nagoyn szeretnék már szexelni és olan nehezen találok egy nőt, akinek kellek.


Ez a nő kérdés nélkül dugna velem, csak ugye ott kell hogy lébucoljon a pasija is.


2015. dec. 25. 13:27
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
ha nem félted a segged a pasitól, hajrá
2015. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

jaj hát olyanokat mondott a nő, hogy ha csajt vesznek be, és em tetszik a pasija, akkor a harmadik csajhoz hozzá sem érhet a csávó :D


cska a két nő foglalkozik egymással

2015. dec. 25. 13:31
 3/12 Gordon70 ***** válasza:
micsoda gyerekes problémák....
2015. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
jaj bezzeg a nők nyáladzása minden kis vackon az nem gyerekes:D
2015. dec. 25. 13:41
 5/12 anonim ***** válasza:

én nőként vettem részt hármasban (nem terveztek többet, nem kérek ajánlatot!) egy párral

Az alku az volt, hogy később a pár csinált fiús hármast is.

Hidd el, 2 pasi felállásban nem nyúl hozzád a másik pasi, ez tuti. De igen, ott lesz, és nézni fogja, és aztán te őket, stb...

2015. dec. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

na hát azért mondjuk ha egyszerre dugnánk a nőt, ott már lennének gondok...(mondjuk ezt a nőt ez a dolog nem érdekli)


egyébként ha egyszerre cumizik, akkor is kiverne a viz, ha a két szerszámot egyszerre venné a szájába

2015. dec. 25. 13:55
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát, igen, attól is függ, hogy mennyire durvul.

Meg kell ezeket beszélni mindkét féllel, így működik.

2015. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jaj akkor majd én is mondom, hogy szervezzenek be még egy nőt :D
2015. dec. 25. 14:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Én kipróbálnám. :) teljesen heteró vagyok mielőtt azt hinnétek ferde hajlamú vagyok
2015. dec. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de most ezt ugy mondtad, mitnha fel lett volna kinálva a lehetőség:D
2015. dec. 25. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!