Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Miért ítéltek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért ítéltek el mindjárt egy férfit, ha csak szexkapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés
Jó, vágynék többre is, de jelenleg kevés a szabadidőm, igényeim viszont vannak. Ez már akkora bűn? Miért játsszák meg sokan a prűd "jó kislányt", miközben ők is folyamodnak ilyen megoldásokhoz? Személy szerint én egy nőt sem ítélek el emiatt.

2015. dec. 24. 02:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10: én pedig rendre azt látom, hogy sok csaj benne van ilyesmiben.
2015. dec. 24. 10:58
 12/15 anonim ***** válasza:

"én pedig rendre azt látom, hogy sok csaj benne van ilyesmiben."


És elítélnek téged, mert te is benne lennél? Ez így elég gáz.

Az én tapasztalataim fordítottak, inkább a férfiak ítélik el a laza kapcsolatra vágyó nőket, olyanok is, akik maguk is laza kapcsolatra vágynak. Ez számomra érthetetlen.

2015. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#12: igen, elég képmutatóak egyesek, mind férfiak, mind nők körében.

Én sosem próbálkozom olyannál, aki tudom, hogy nem vágyik ilyesmire, de elég ha egyes csajhaverok fülébe jut a dolog, hogy én mit szeretnék, és már ítélkeznek. Holott állítom, nekik is volt már hasonló élményük, de én emiatt nem nézek rájuk rossz szemmel, meg úgy senkire sem, aki ezt csinálja.

2015. dec. 24. 14:15
 14/15 anonim ***** válasza:

Így visszaolvasva ismerős a cipő.

Mondjuk azzal megspékelve, hogy én nem rég zártam le egy pár éves együttélős kapcsolatot mert nem működött. Már túl vagyok ugyan rajta, de még nem ugranék bele egy másik hasonlóba. Persze ha találok valakit, aki megfog akkor el lehet kezdeni megalapozni a dolgokat viszont ez nem látszik azonnal. 30 felett pedig már nem teljesen ér rá az ember hónapokat együtt járni és várni, hogy lesz-e belőle valami.

2015. dec. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

20 éves egyetemista lány vagyok. Időm, energiám persze alig van, mostanában így előnyben részesítem a pusztán szexre alapuló kapcsolatokat, mert hát mégis nő vagyok, igényekkel. Igaz alkalmikkal nem foglalkozom, csak 2 ilyen eset volt, viszont van egy csoporttársam akivel összejárok. Ez nekünk így teljesen jó.

Senkinek nincs beleszólása, mindenki azt csinál az ágyban és azzal, akivel akarja. Senkit nem ítélek el a szexuális vágyai, szokásai miatt. Szerintem megérthető, ha valaki nem akar egy "nyűg" kapcsolatot, csak levezetni a feszültséget.

2015. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!