Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Miért ítéltek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért ítéltek el mindjárt egy férfit, ha csak szexkapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés
Jó, vágynék többre is, de jelenleg kevés a szabadidőm, igényeim viszont vannak. Ez már akkora bűn? Miért játsszák meg sokan a prűd "jó kislányt", miközben ők is folyamodnak ilyen megoldásokhoz? Személy szerint én egy nőt sem ítélek el emiatt.

2015. dec. 24. 02:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Na, ez amit kérdezel, általánosítás. Nem mindegy hogy, egy olyan nővel akarsz szexkapcsolatot, aki érzelmekre alapoz, és tartós kapcsolatot akar, vagy olyannal, aki szintén csak szexkapcsolatot akar. Ez nincs ráírva a nőkre. Fordítva is ez a helyzet.

Ha kevés a szabad időd, attól még lehet normális párkapcsolatod. Majd fog az még alakulni, fogsz rá majd időt keríteni. Gondolom, nem napi 16 órában dolgozol.

2015. dec. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem zárkózom el a többi lehetőségtől sem, mert szerintem is egy jól működő párkapcsolat az igazi.

Nem is az, hogy 16 órákat dolgozok, de elég fárasztó fizikai munkát végzek, olykor több, mint 8 órában, és alig marad időm (és energiám) arra, hogy normálisan ismerkedjek (randik, udvarlás, stb.).

2015. dec. 24. 03:03
 3/15 anonim ***** válasza:
Megértelek valami szinten, de csak rá kéne szánni az időt hogy keress egy rendes nőt. Utána ha összejöttök, akkor meg nem fog számítani az idő, mert azt együtt tölthetitek. Én is fizikai melót végzek, napi 8 órában. Bár én nem igazán szoktam elfáradni. A fizikait szeretem. Én a szöszmötölős, tesze-tosza munkától tudok agyilag elfáradni. :)
2015. dec. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk ezt megértem, én pl. rühellem, ha csak szir-sz.r melók vannak.

Amúgy az is a probléma, hogy folyton olyan csajokat fogok ki, akik nagyon nehezen nyílnak meg, és szinte lehetetlen lerombolni a falat, amit építettek maguk köré. Szeretem a kihívásokat, de a sokadik ilyen eset után azért elmegy az ember kedve az egésztől.

2015. dec. 24. 03:17
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is belefutottam ebbe. Nekem megnyílt , de nem egészében. 7 hónap múlva szakított velem, ok nélkül. Nem volt hajlandó elmondani sem, miért. Egy közös ismerősünktől tudtam meg nagy nehezen hogy fél a kötődéstől, fél a csalódástól. Sokáig volt egyedül.


Belinkelem neked az esetemet. De nem adom fel. Ha nem jön össze, tovább kell áljak. majd jön, valaki más. Csak idő kell.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

2015. dec. 24. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát nem irigyellek, ugyanakkor tényleg én is hasonlókat élek át egy ideje. Ami bosszantó, hogy értékes lányokról volt szó, csak egyszerűen nem nyíltak meg...

Feladni tényleg sosem szabad! :)

2015. dec. 24. 03:40
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem ítéllek el, de én nem erre vágyom, úgyhogy soha nem feküdnék le ilyen emberrel. Keress olyat, aki szintén csak szexet akar és probléma megoldva!
2015. dec. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el, ha ezt korrektul közli, de ne hisztizzen és prűdezzen, ha nem megyek bele.
2015. dec. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: az ilyen távol áll tőlem.
2015. dec. 24. 10:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Sztem azert mert a nők többsége komoly kapcsolatot szeretne. Legalábbis az ismeretségi koromben is sokan igy vannak vele. Jomagam is.:) Általában en azert nem kezdek ilyen ferfival mert nem igazan szeretem a laza kapcsolatokat. :)
2015. dec. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!