Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a párotok erre kérne?

Figyelt kérdés
Tehát még nincs párom,de ha lesz,akkor megkérem arra,hogy mielőtt szexuális életet élnénk,vizsgáltassa ki magát,hogy nincs-e semmi baja.Természetesen én is kivizsgáltatnám magam.Egyik ismerősöm mondta,hogy ez olyan megalázó,meg nem bízok a partnerembe stb.Mások szerint is megalázó?!

2015. dec. 22. 13:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nő vagyok tehát a pasit kérném,hogy mennyünk el együtt és vizsgáltassuk ki magunkat.Mondani sok mindent lehet.Nekem sosem voltak sem alkalmi sem egy éjszakás kapcsolataim,de lehet a másik félnek tegyük fel voltak ilyen kapcsolatai és már ezért sem tudnék ilyen szinten megbízni benne.

Mindenkinek ment a zöld kéz!

2015. dec. 22. 14:16
 12/18 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ezzel indítani egy kapcsolatot nem igazán jó. Ha Ennyire nincs meg a bizalom, és Ennyire tartasz a szextől akkor kár erőltetni a dolgokat.
2015. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Arra való az ismerkedés,hogy betekintést nyerjél,hogy milyen ember is a másik valójában.Ehhez nincs szükség orvosi vizsgálatra.Egy felnőtt ember jól felfogott saját érdekében elmegy dokihoz ha bármilyen problémája van.Aki nem,azzal meg gondolom nem akarsz megismerkedni.

Vagy azonnal a szex-el akarsz kezdeni?

Válaszolván,igen megalázó és irreális egy normál ismerkedés során a kérésed.

F40+

2015. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Miért megalázó? Ezt nem értem.Én is elmennék a vizsgálatra.Természetesen az ismerkedés alatt valamilyen szinten ki ismerem a másik felet,de ha szexre kerül sor szóban,akkor ezt szóba fogom hozni.Most nem azért,de nincs "gusztusom" olyannal lefeküdni,aki ki tudja kikkel feküdt össze előttem és lehet olyan nyavalyái vannak,amikről még csak nem is tud.
2015. dec. 22. 18:55
 15/18 anonim ***** válasza:

És hova küldenéd el milyen orvoshoz?Hogy megtalálják az esetleges "nyavalyáit"?

Gondolom AIDS tesztet,mindent szeretnél.Ki is fizeted majd?

Ugyan már!Ne legyél gyerek!

Ez nem így működik!

2015. dec. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Van olyan vizsgálat,ami kimutatja,ha esetleg valami betegsége van a másiknak.Egyszerű vizsgálat,saját érdekében is elmehetne,nem kell feltétlenül aids teszt.
2015. dec. 24. 11:37
 17/18 anonim válasza:

Pasiként simán elmennék a párom kérésére(bár én tudom magamról hogy attól a "rengeteg" csajtól akivel szexeltem nem kaptam el semmit, főleg nem gumival), de azért na :D

Bajom egy kivizsgálástól nem lesz... Sőt... Tetszik, hogy végre valaki hasonlóan gondolkozik mint én, elég sokan letagadják ilyen téren a múltjukat a párjuknak...

2015. dec. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kicsit furcsa kérés ezt hallani,az biztos,viszont teljesen érthető. Ha elég értelmes, akkor nem hagy ott,ha pedig nem, akkor nem volt értelme.

Akkor lenne nagyon megalázó ha te nem tennéd meg

2016. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!