Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amerikában mi ez a nőgyűlölő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amerikában mi ez a nőgyűlölő "kultúra" ami egyre több elég labilis idegzetű férfit a hatalmába kerít?

Figyelt kérdés

Mostanában szoktam angol nyelvű társkereséssel, szexuális dolgokkal foglalkozó fórumokat olvastgatni és rátaláltam valami sokkolóra:


10-en, 20-on esetleg még 30-as éveikben járó férfiak körében kialakult egy furcsa szubkultúra. A nőket nagyjából semmibe se nézik, csak dühöngenek, amikor nem jön össze egy randi vagy szex, szerintük minden a csaj hibája. Állítják, hogy a normális gondolkodású emberek "alfa hím"-ek, ők meg a saját sunyi, hímsoviniszta, antiszociális tendenciájukat mutató személyiségüket elnevezték "béta hím"-nek és valami hatalmas észkombájnoknak, meg nem értett zseniknek gondolják magukat.


Rengeteg rövidítést, saját szókincset alakítottak ki pl. PUA - Pick-Up Artist (lényegében egy manipulatív, szociopata csávó, aki arra tanítja ezeket a hülyéket, hogy hogyan lehet a nőket érzelmileg manipulálni), akkor ez az alfa, bétázás, amit feljebb említettem, meg azon sírnak, hogy a kiszemelt csaj beteszi őket a "friendzone"-ba, a barátzónába.


Mellette ilyen hímsoviniszta szövetségek is vannak, akikkel az ilyen szubkultúra szimpatizál, pl. a "Men's Rights", afféle férfijogi mozgalom, lényegében azt vallják, hogy a férfi kiérdemli, hogy egy nő lefeküdjön vele csak úgy. Ha ezt mégse teszi meg a nő, bömbölnek, mint a csecsemő.


Elég aggasztónak tűnik ez az egész, mert Elliot Rodger is ilyesmi oldalak közösségében vett részt, végül addig hülyült, hogy lelőtt csajokat az iskolájában, mert még szűz volt.



2015. dec. 22. 02:15
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát annyi jut eszembe az egészről(azt leszögezném, hogy számomra teljesen új volt amit írtál), hogy vajon mi vezethet idáig...szóval nagyon eltorzult társadalomban élnek....élünk mi is azt hiszem...
2015. dec. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Frusztráltak h nem jut nekik punci, én is ilyen voltam. Majd kinövik..
2015. dec. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy a férfigyűlölő feministák sem jobbak...
2015. dec. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

:D

Mintha csak a férfihangról idéztél volna.

2015. dec. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Mindenhol van ilyen. Nálunk is verik jó páran a nőket, keleten meg szintén semmibe veszik őket.

Az más kérdés, hogy tényleg egyre kevesebb a normális nő is, akárcsak a normális férfi.

2015. dec. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem normális, de érthető ellenhatás a feminista világra, amiben élünk.
2015. dec. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Aha. Mert ugye a csajok mindig ártatlanok. Ők nem hazudoznak, nem nézik semmibe, nem manipulálják a férfiakat. Nem dugatják magukat az alfának nevezett tahóval s utána nem vesznek egy kalap alá Mindenkit akinek lóg valami a lába között. Nem tekintik bankautomatánsk vagy spermadonornak a férfiakat. Nem léteznek férfigyűlölő feminista szervezetek. Nem hiszik azt, higy nékik alanyi jogon jár a gazdag, vonzó, sikeres pasi és nekik ezért semmit sem kell tenni.
2015. dec. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Van itthon is ebből bőven,nem kell odáig menni.
2015. dec. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Hehe, ez már itt is Magyarországon is elterjedt:) ezt hozza az élet:) Gondolom az ilyen gyorskajáktól, meg minden féle vegyszerezett dolgoktól rosszabb lesz az ideg rendszerünk:( Benne is meg van ez a féle nőgyűlölőlet, de inkább semmibe veszem a nőket, minthogy komolyabban szemétkedjek Velük. Igy bele gomdolva azért alakult ki bennem mert bár én normálisan/szociálisan viszonyultam volna a nőkhöz is. De mivel hogy ronda vagyok, sokszor ok nélkül bunkóznak velem, kinevetnek... Engem meg rohadtul irritál ha valakinek az ég világon nem ártottam, de az lenéz, megvet, kiröhög csak mert nem vagyok szimpatikus neki. Legyen az nő, roma, vagy punk fószer. 25f
2015. dec. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
25%
"Rengeteg rövidítést, saját szókincset alakítottak ki" Ez mondjuk rengeteg szakma, szubkultúra szokása.
2015. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!