Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! 23 cm,6 cm vastag az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 23 cm,6 cm vastag az nagy? Mit gondoltok róla? Lennétek ezért pasival? Vagy? Illetve popsi? Próbáltátok már simán? Ujj vagy bármi?

Figyelt kérdés

2015. dec. 21. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az elég nagynak számít, de csak ezért nem lennék együtt valakivel. A popsi dolgoktól irtózom, de minden más jöhet.:)
2015. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Popsiba imádom a nagy méretet, nagyon jó érzés, ahogy kitölt. Punciba szintén, csak arra kell vigyázni, nehogy túl mélyre menjen, mert az fáj. De a vastagság ott is előny.
2015. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gábor neked tényleg 23 cm-sed van? Mennyi magas vagy? esetleg kép róla?
2015. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Elképedve szoktam olvasni, hogy az ilyen méret valakinek pont jó. Nekem még a 15 centi is fájdalmas... bár biztos velem van baj. :/
2015. dec. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

#4

Ne parázz :) Nem hiszem, hogy veled van a baj. Olyan nem létezik, hogy minden alkalomnál fáj, mert ugyanaz a méret nem jó. :)

Nekem 16cm hosszú, a vastagságát nem mértem meg, kb a mutató és középső ujjam. :)

2015. dec. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen elég nagy lehet, de csak ezért nem feküdnék le valakivel. Nekem jóval kisebb méret is fájdalmat okoz, a gondolat izgató lenne, hogy ekkora van bennem, de nem hiszem, hogy teljesen ki lehetne használni. :)
2015. dec. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy kérdező!

Lesz ott arra jelentkező valami azt súgja :)

2015. dec. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ez még elképzelve is hatalmas.de azért adnék neki egy esélyt. nem azt mondom,hogy sex alapuak a kapcsijaim,de annak is passzolnia kell.

popsiba is engedném...de szerintem nem menne.

2015. dec. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nekem 22/5 de így is nehezen találok mérethelyes puncit :)
2016. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem 18,5/4.4 de így is több nőben fennakadtam már,imádom a farokromboló nőket és nagyon jó a jelq tréning!
2017. jan. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!