Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan " kasztralo szer "...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan " kasztralo szer " ami megakadályozza, hogy vonzódjak a lányokhoz, de az eronletem stb megmarad? 22/F

Figyelt kérdés
Annyira kanos vagyok a lányokra... Nem birom elviselni hogy nemnjott meg ossze egy sem, illetve nem is fog ugy érzem... Feladtam... Viszont erosportot űzök, es az eromre szukseg lenne. Csak ez az égető vagy ne lennear mindig...
2015. dec. 20. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lakkbenzin
2015. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elni akarok persze! Sok tervem lenne még 😃
2015. dec. 20. 20:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, menj el egy prostihoz. Válassz egy idősebb nőt, egy dögös MILF-et, aki barátnő feeling-es. Pár Mekizés és mozizás árából meg van egy kellemes óra, és ő majd bevezet a szexuális dolgokba.


Én is huszonévesen szűz voltam és így tettem. Már aznap, mikor kijöttem a lakásából, hirtelen éreztem, hogy az utcán nem sütöm le a szemem, amikor lányok tekintetét elkapom, hanem szexisen rájuk mosolygok. Flörtölök össze-vissza. Egy alkalom egy prostival tudatosítja benned, hogy a nő is egy ember, akinek kicsit más van a lába között. Nagyjából ugyanúgy gondolkodik, mint te. Csak barátságosnak, szexisnek kell lennie felé, és viszonozza.

2015. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak nyafogj tovább, attól jobb lesz.
2015. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok egyebet tenni sajnos... :(
2015. dec. 20. 21:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Talán kezdj el ismerkedni
2015. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez az. Add fel 22 évesen, mert már Úgyis mindegy. Végül is jobb mint próbálkozni.

Amúgy Menj el pszichiáterher és írass fel frinting meg cipralexet. Ha elkezdet szedni élni nem lesz kedved nem hogy csajozni.

Vesztes.

2015. dec. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Erős sportot űzök"? Wat.Erős akarsz lenni,és azt akarod hogy ne áljon a kukikád :D Menj át pár percre a testépítés kategóriába és ott fogsz találkozni olyan szerekkel amik ezt a csodálatos hatást biztosítják :D
2015. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Erő sport, nem erős sport xD
2015. dec. 21. 22:17
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok doppingolni, amúgy se így működik ahogy leírtad, illetve időbeli eltérés van...
2015. dec. 21. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!