Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan, akinek tetszene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek tetszenek az Elite Pain videók?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, magyar csajok szerepelnek bennük.
2015. dec. 18. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól tudod. Magyarok a szereplői, és most ért az elsó fokú ítélethezbaz "atya" pere, amiben felmentették. Igaz a bíró is fellebbezésre bíztatta az ügyészt.
2015. dec. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Egyik lánnyal beszéltem, aki részt vett benne. Nekem nem jön be.
2015. dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2"

Csak a pénzért vállalta, vagy e felé hajlott amúgy is a szexuális érdeklődése? Mennyi idő alatt jőtt rendbe a bőre?

2015. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nem tudom mennyi idő alatt. De nem pusztán pénzért. Azt mondta jó élmény volt.
2015. dec. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem tetszenek van benne pár jó csaj :D én is szívesen beszélnék ilyen lánnyal aki már kipróbálta :)
2015. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon durva, de ha valaki oylan hülye hogy belemegy meg is érdemli
2015. dec. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nekem van néhány,ami tetszik.


Akik szerint hülyeség ilyet bevállalni, az nem sokat hallhatott a fetishekről, illetve a BDSM-ről.

A nyomok az okozó eszközöktől függően és az erősségtől függően akár néhány napon belül elmúlnak. A kisebbek 4-5 nap max, de akadnak 8 napon túl gyógyulók.

Én kimondottan szépnek tartom , bár ehhez elég nyitott személyiségnek kell lenni.

Akik csak a pénzért csinálják,az egy más kategória, de sokakat érdekel,sokan jártasak a BDSM csodálatos világában.


(19/L)

2016. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!