Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fog fájni az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fog fájni az első alkalom?

Figyelt kérdés

Eddig mindig csak két ujjal csináltam neki (nincsenek vastag ujjaim) és nem fájt neki,csak ha merőlegesen tartottam benne. Az lenne a kérdés, hogy az első szex mennyire fog neki fájni?

19/F és 18/L


2015. dec. 18. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudni,esetleg gyakorolj előtte egyedül,hogy felkészítsd magad
2015. dec. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nőtől függ. Van akinek fáj és vérzik, van aki nem is érez semmit, nem is vérzik. Ezt így nem lehet megmondani.
2015. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg alkati kérdés. Már néhányszor leírtam ezen az oldalon, hogy minden nő más és máshogy alakul az első szexuális aktusa is. Nekem például két másodpercnyi égető érzésen és néhány csepp véren kívül nagyobb bajom nem lett. Persze kiderült, hogy gyorsan nedvesedek és tágulok. Mi nem tudhatjuk, hogy az ő szervezete milyen. Azt tanácsolom, hogy semmiképpen se görcsöljetek rá, mert az csak rosszabítat rajta. Bizalom és kommunikáció szükségesegy jó együttléthez. Figyeld a reakciót és oldódjatok fel az érzésben, hogy végre együtt vagytok, aztán minden kialakul.
2015. dec. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent :) eddig is jól kommunikáltunk közben most is így lesz :)És egyébként én lennék a fiú (első kérdezőnek mondom) csak aggódom érte nagyon, mert nem igen szeretnék fájdalmat okozni egy tündérnek.
2015. dec. 18. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!