Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mit jelent egy barátság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mit jelent egy barátság extrákkal kapcsolat? Meddig mentek el? Illetve milyen egyéb dolgokat csináltok?

Figyelt kérdés
Szóval ez alatt azt értem hogy csak szex és azonkívűl tényleg csak barátság ,vagy van kèzenfogva járás,csók és egyéb "szerelmeses" dolgok is..meg mondjátok e a másiknak hogy szeretlek? És ezt nem a barátilag szeretlek kijelentésre értettem :)Illetve mondhattok tapasztalatokat,hány évesen volt az első és hogy alakult ez ki és mi lett belőle ? Válaszaitokat előre is köszi :)

2015. dec. 16. 23:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vagy legyen normális szerelmi párkapcsolat ami komoly, vagy akkor inkább semmi. Ha csak sima barátként tekintetek egymásra akkor nem igazán jó szexuális dolgokat csinálni, mert ahhoz szerintem fontos az érzelem. Barátság extrákkal féle kapcsolatot nem szeretem az olyan érzelem mentes és érzelmek nélkül nem jó szexelni szerintem. Mert a szexben az az igazi ha azzal csinálom akit tényleg teljes szívemből szeretek és már több hónapja együtt vagyok vele
2016. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
ez aa válasz nagyon tetszett :)
2016. márc. 2. 22:05
 13/13 anonim ***** válasza:

Hat nekem az egyik legjobb baratommal volt ilyen kapcsoltom.( Es hozza teszem mai napig a legjobb baratom csak mar mindkettőnknek van komoly parkapcsolata). A mi történetünk ugy kezdődött hogy egy utcában laktunk egy kisvárosban. Sűrűn összefutottunk es egyszer buszra varva megbeszéltünk hogy el jon velem meg a baráti tarsasagomnal bulizni es ez igy is lett. Akkor este azon kaptuk magunkat hogy egymásba gabajodtunk de akkor egyikünk sem akart tobbet a másiknal. Es ez egy par hétig igy ment hogy csak azert járunk ossze. Vegul egyik alkalommal mikor hívott hogy talalkozzunk nem volt kedvem (ami nagyon meglepte hisz ilyen nem volt meg) es akkor átjött es el kezdtünk beszélgetni, elmondtam mi a bajom, pasi igy volt es o is beszelt a volt baratnojerol. Elkezdtünk iszogatni filmezni es el aludtunk. Igy egyre tobbet beszélgettünk néha szexeltunk es utana nem lepett vagy leptem le gyorsan hanem meg ettunk egyet meg dumaztunk néha egyutt is aludtunk utana mar csak egyutt jártunk szórakozni moziba de Sosem ugy mint a szerelmesek. Kézenfogva meg hasonlok csak mint akik között nincs semmi. Tenyleg a leges leg jobb baratom volt akkor is ahogy most is csak mar nem szexelunk. Kb 2 évig volt igy kisseb nagyobb szex nélküli részekkel amig valamelyikunknek volt kapcsolta ( addig ügye ne szexeltunk, csak barátok voltunk, az egyutt alvás meg ilyenek megmaradtak). Es tenyleg nyiltan tudtunk beszelni bármiről. Elmondta a csaj dolgait én meg a pasi ugyeimet. O is flortolt a bulikban meg én is , de mindig egyutt mentünk haza. Mar a családom is elfogadta mint a legjobb baratomat (nem tudtak hogy szexelunk, de gondolom sejtettek ).

Es oszinte leszek egy pillanatig sem bánom. O volt az egyetlen szexkapcsolatom, es orulok hogy igy alakult hisz megtalaltam a legjobb baratom.

Akkor 17 voltam o pedig 16.

Jelenleg 25 eves vagyok szerencsere jo kapcsolatban élek. Es azota is folyamatosan tartjuk a kapcsolatot.


Elnezest a kis regényért, de gondoltam leirom.

(telorol irok ugyhogy Bocsi ha sok ekezet maradt el)

2016. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!