Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mit jelent egy barátság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mit jelent egy barátság extrákkal kapcsolat? Meddig mentek el? Illetve milyen egyéb dolgokat csináltok?

Figyelt kérdés
Szóval ez alatt azt értem hogy csak szex és azonkívűl tényleg csak barátság ,vagy van kèzenfogva járás,csók és egyéb "szerelmeses" dolgok is..meg mondjátok e a másiknak hogy szeretlek? És ezt nem a barátilag szeretlek kijelentésre értettem :)Illetve mondhattok tapasztalatokat,hány évesen volt az első és hogy alakult ez ki és mi lett belőle ? Válaszaitokat előre is köszi :)

2015. dec. 16. 23:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
16/L
2015. dec. 16. 23:44
 2/13 anonim ***** válasza:
Semmi szerelem, kufirc meg barátság.
2015. dec. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt :) es kozben az egyik fel akar masik kapcsolatban is lehet?
2015. dec. 16. 23:53
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor már szeretői a kapcsolat. De ezt én nem támogatom.
2015. dec. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hat ensem :D csak nem nagyon vagyok igy meg ezekkel tisztaban :/
2015. dec. 17. 00:08
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem is baj ha nem vagy vele tisztában. :D Sokkal jobb egy egészséges párkapcsolat, mint egy "ilyen"... Ennek ellenére nekem is volt egy barátság extrákkal kapcsolatom 17 évesen. Kb. 3 hónapja ismertem a lányt és folyamatos problémái voltak az ex barátjával - közben volt egy titkos kiszemeltje és lényegileg mindig az én vállamon sírta ki magát, én meg tanácsokat adtam neki. Mindig nagyon közel álltunk egymáshoz folyton viccelődtünk, ugrattuk egymást, néha fogdostuk is "poénból" és emlékszem nálam voltunk, amikor olyan filmbe illő módon egymásnak estünk. 4 hónapon keresztül tartott ez a dolog heti 2-3* jöttünk össze "azért", de én már az első héten szerelmes voltam. Nehéz volt nemet parancsolni magamnak mert tudtam, hogy részéről ez nem kölcsönös. Sosem fogtuk meg egymás kezét utcán és nem csókolóztunk, viszont szinte mindig belém karolt ezért nagyon sokszor egy párnak néztek minket.

20/F

2015. dec. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszt en is hasonlo helyzetben vagyok :/
2015. dec. 17. 00:21
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is volt ilyen. Tudtam hogy szerelmes a csaj de annyira nem volt jó nő hogy járjak vele. Nem akartam hogy a haverok cikizzenek miatta.

Heti 2-3-szor átjött én meg széjjelkúrtam XD

Bevállalós volt rendesen, hátha meg tud fogni én meg kihasználtam. Se.ggből szájba meg ilyenek. XD

Aztán pedzette hogy lehetne több is.De én akkor már jártam egy csajjal. Ejutottunk a szexig is meg minden, és tök jó csaj volt. Együtt jártunk kb fél évet.

A másik csajjal addig csak kétszer taliztunk (dugtunk). Meg szakítás után amíg nem volt csajom de kellett a szex.

Prostira nem költök. XD A kiscsajnak meg elég füttyenteni mert belém van zúgva.

Így ő is megkapja amit akar. Leápolom minden lukát. ;)

De járni nem fogok egy ilyen kocával.

2015. dec. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utoljo te szanalmas vagy..kihasznalod..a csajt erzelmi fogsagban tartod..nezzel magadba :/ ezenkivul irhatsz privit😂
2015. dec. 17. 18:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Volt egy csajismerősöm akit elég jól ismertem, és egy buliban jól becsápoltunk, náluk meg egymásnak estünk. Utána egy darabig nem találkoztunk, a következőn csak kinyalás volt, meg a harmadikon és a negyediken is. Végül simán átváltott normális szexbe. Nekem inkább az volt fura, hogy nem igazán beszéltünk erről, hogy akkor most mi legyen velünk. Annyit mondott, hogy majd szól ha van valakije, és én is szóljak ha lesz barátnőm.
2015. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!