Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezzel konkrétan a szemembe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel konkrétan a szemembe mondta, hogy csak meg akar d. ugni?

Figyelt kérdés

Kicsit zavaros ez a sztori, megpróbálom a legegyszerűbben vázolni. Most hétvégén történt, a szalagavatónk után. Az afteren, hát mondhatni összekavartam az egyik haverommal (smároltunk, meg ide-oda nyúlkálás volt), aki amúgy egyben az osztálytársam is. Mindig volt köztünk valami, érződött a kapcsolatunkon, de csak most jutottunk el idáig. A legjobb barátom pedig (aki szintén fiú, és szintén az osztálytársam) eléggé kiakadt emiatt, és ennek hangot is adott. (ez a két srác sose szimpatizált egymással)

A dolog érdemi része viszont később jött, hajnalban jópáran az egyik osztálytársunknál kötöttünk ki, már mindenki "ágyban" volt (egy szobában, ki ágyon, ki kanapén, ki földön) Én a "kavarós" srác mellett voltam, aki egy tök random pillanatban elkezdett kötözködni a 'barátommal'. Tényleg semmi nem váltotta ki, max. az hogy be volt b.aszva, de elkezdett beszólogatni meg mittudomén. Persze a haverom is ugyanúgy visszaszólogatott, szóval a végén már egy kollektív üvöltözés lett a vége (a többiek amiatt, hogy kussoljanak már), mire a srác (akivel kavartam/kavarok) kimondott valamit, ami konkrétan belémégett. Azt mondta, szó szerint a másik srácnak : "Csak a következő 3 napban figyelj. Nem kell több. 3 nap, és megd.ugom a nődet, k.öcsög" (én amúgy eközben ott feküdtem mellette)

A választ meg a reakciót már nem hallottam, mert ezt már személyes sértésnek vettem, talán nem túl szép stílusban, de melegebb tájakra küldtem, aztán otthagytam. Elég sokáig fortyogtam de aztán persze kiengesztelt, nem haragszom már rá, de ez a mondata nagyon fájt. Csak a pia beszélhetett belőle (ő ezt mondta), meg a villogás a haverom előtt, vagy ezt vegyem figyelmeztetőnek, hogy mit is akar igazából?

18L


2015. dec. 14. 22:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Pia hatására leszünk őszinték.

Csak megdugni akar szerintem.

19F

2015. dec. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért ismerkedsz barmokkal?


Vedd figyelmeztetésnek és legközelebb jobban válogasd meg kivel ismerkedsz. Én akkor se mondanék ilyet ha full részeg vagyok pedig elég majom vagyok olyankor.


25F

2015. dec. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hanyagold ezt a barmot...
2015. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Lehet csak meg akar dugni...de ezt a logikát én nem tudom megérteni. Minek dugnak meg egy csajt majd haggyák ott? Miért nem lesz egy csaj akit szeretnek, akivel együtt leélik az életüket...az még jobb is, szeretetből szeretkeztek, nem pedig csak úgy "dugunk" stílusban. Ezt nem értem csak.
2015. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hallottál már arról a dologról, hogy részegen legőszintébb az ember?:) Létező "monda".
2015. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát ez ritka undorító... Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nekem egyik srác sem tűnik egy főnyereménynek. És még finoman fogalmaztam...
2015. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

3-4 napig hanyagold aztán várd meg hogy keres e téged

mindenesetre tene keresd ne hivd stb ne is álj szóba vele

csak majd egy két hét után

én ezt tenném

2015. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló.

Annak mi értelme van? Ha meg akarja csak dugni akkor úgy is keresi...minél hamarabb megdughassa.

2015. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Elég nehéz úgy kerülni, nem szóba állni vele, hogy minden nap össze vagyunk zárva..
2015. dec. 14. 22:30
 10/20 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel neki a telefont, ne válaszolj emailre smsre, és amikor találkozol vele viselkedj hűvösen. Egy ideig hisztizni fog miatta de sose mond el neki hogy miért viselkedsz vele így. 1-2 hónap és le fog kopni. De nagyon meg fog utálni arra készülj fel.
2015. dec. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!