Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hogyan képzelitek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan képzelitek el álmaitok pasiját?

Figyelt kérdés
Arc, test, pénisz méret, belső tulajdonságok. Olyannal ne gyertek, hogy "küllemre mindegy", meg olyannal se, hogy pont olyan, mint a barátom. Álmaitok pasija, akit ti terveztek magatoknak.
2015. dec. 14. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

-Arc: nyílt tekintet, nem túl vastag ajkak, nem kerekded arcforma

-Test: magas (180-200 cm), lehet vékony, husis, pocakos az mindegy, nem vékony hang, sötét haj

-Pénisz méret: 17-19 cm hosszú, 4,5-6 cm vastag

-Belső: udvarias, figyelmes, intelligens, művelt, nyitott, határozott,megbízható vannak tervei, főiskolát/egyetemet végzett reál szakon, szeretne később családot alapítani, őszinte, érdeklődik a hobbijaim és barátaim iránt, bemutat a családjának, barátainak, jól lehet vele beszélgetni, hercegnőként kezel.


21/L

2015. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Fekete,enyhén mandula vágású szemek,szabályos fogak,sötét hullámos haj.Magas (180 cm körül),arányos test.(ne legyen kigyúrt!).Legyen értelmes,határozott,gyakorlatias és velem mindenképpen kedves!

A farok mindegy,csak mikro ne legyen!! :D

2015. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es engem írtál le.Te vagy az Aranka?
2015. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

-kék/élénk zöld szemek; haj vagy nagyon sötét vagy nagyon világos (festett szőkét imádom) vagy vmi színes :D és nem túl rövid; csontos arc, nem annyira kerek/husis és borosta vagy szakáll

-testalkat vékony/normál, nem kigyúrt, és minimum 180 cm, mert én is annyi vagyok

-pénisz méret mindegy

-"fun" személyiség :D, nem túl komoly, vicces, élvezze az életet, a legjobb barátom is legyen, és így kezeljen engem is. ne legyen az a csöpögős-romantikus "nyuszómuszó, hercegnőm"-féle srác, de azért nyílván látszódjon, h nem csak haverok vagyunk.

2015. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Arc: ovális fejforma, mandula szemek (szín mindegy, de a kék a kedvencem). Hajszín mindegy, de a kedvencem a barna.

Test: Nálam legyen magasabb, elég alacsony vagyok, csak 165 cm. Az ideális egyébként a 180 körüli nekem, de ha több vagy kevesebb kicsit az se baj. Nem kell kigyúrtnak lennie, de ne legyen se sovány, se dagi.

Pénisz méret: Mindegy.

Belső tulajdonságok: Intelligens, humoros, őszinte. Lehessen vele néha komolyan is beszélni, hallgasson meg, és a legfontosabb, hogy szeressen.

Ennyi lenne.:) 18/L

2015. dec. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont olyan mint Balogh Szabi. Szőke, kék szemű, erős állú, kb 180 cm magas, vicces, intelligens, nagyon perverz és szép a pénisze.
2015. dec. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Minél nagyobb elvárásokat támaszt valaki, ő maga annál kevesebbet tud nyújtani. 1-es, te centivel fogsz járkálni?
2015. dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7.: A kerdezo az idealis pasirol kerdezett, en a kerdesre valaszolta. Olyat egy szoval sem irtam, hogy mas nem is johet szoba. De egyebkent a parom tokeletesen megfelel meg ezeknek is.
2015. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!