Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy nem csinálja?

Figyelt kérdés

A pasim még sosem kényeztetett orálisan,de még megpróbálni se próbálta. Egyáltalán nem látom rajta,hogy akarná.

Vannak fiúk akik nem szeretik? Miért nem?

Nemrég óta vagyunk együtt,s még nem kérdeztem meg ezt tőle.

(nem feltétlen igénylem, csak érdekes)



2015. dec. 13. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig ezt pont tőle kéne megkérdezni. Lehetséges, hogy a múltból rossz emlékei vannak ezzel kapcsolatban.
2015. dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem van egy haverom ő egyszerűen nem birja a punci illatát.vannak ilyenek is, mások meg rajonganak érte. te kényeztetted már orálisan őt?
2015. dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Nemrég óta vagyunk együtt,s még nem kérdeztem meg ezt tőle."

Na, akkor például kezdd azzal, hogy megkérdezed. Tudom, hogy ma már a gondolatolvasás a menő, de még nem jutottunk el odáig az evolúcióban. Így marad ez a régimódi módszer. Vagy írj rá Facebook-on, hogy miért nem.

2015. dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

persze,s szívesen is csinálom


Nekem a tapasztalatom semleges ezzel kapcsolatban,mert egy partnerrel volt benne részem,de nem éreztem semmit közben, s ezért nem is érzem igényét,mivel nem tudom,milyen jó is lehet az.

2015. dec. 13. 23:45
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Nekem meg pont az a kedvencem, hogyha orálisan kényeztethetem a csajt!

Imádom érezni mikor spricel.

Aki meg kételkedik ebben az nézzen utána van női ejakuláció és minden nő képes rá csak nagyon jól kell izgatni a Gpontot meg a csiklót.


Imádom az ízét annyira finom a női nedv!

2015. dec. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kérd meg csinálja kicsit neked is :) ne légy szemérmes,nyugodtan kérd meg rá!
2015. dec. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ő pedig pont attól fél, hogy te nem szeretnéd. :) Még régebben, egy volt barátnőmmel eljutottunk az ágyig. Első alkalom volt, én meg is indultam egyből dél felé, ahogy azt az előző X barátnőmnél is csináltam. De ő visszahúzott magára, hanyatt vágott és inkább ő csinálta nekem. Első pár alkalommal nem is hagyta. Aztán rákérdeztem és mondta, hogy hát őt ez még egy kicsit zavarja. Megértettem, felfogtam, mondtam hogy majd jelezze ha úgy érzi kész van rá. Nem jelezte, de pár hónappal később újra megpróbáltam és már nem volt ellenére. Sőt, idővel már ő kérte, hogy csináljam. Na, ezzel csak azt akarom mondani, hogy lehet ő is belefutott egy ilyen gátlásos hölgybe a múltjában és most nálad emiatt nem meri kezdeményezni.
2015. dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Velem pont az volt a baja a volt barátnőmnek, hogy állandóan olyankor is kényeztetni akartam mindennaposan ha szex nem is volt éppen...

A legjobb baráti társaságomban mindenféle ember megfordul.... van aki egyenesen nem nem szereti és nem csinálja. Se ízét, se szagát... Van aki kötelességből megcsinálja de totál semleges neki... És van olyan srác is aki imádja mint én, ő is állandóan csinálná, hosszasan, szenvedélyesen.

2015. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hat en imadom. Akkor is, ha a lany nekem nem csinalja...Nem tudom miert szeretem annyira...Kell is ez szerintem egy kapcsolatba, mert ugye @hagyomanyosan@ nehez kielegiteni egy lanyt, kezzel meg lehet, de abban van valami megalazo...Prostikkal olvastam egy beszelgetest, kerdeztek, nekik milyen. Azt mondtak: egesz jo, mert ma mar a vendegek kb. 70%-a arra torekszik, hogy a lanynak is jo legyen. Aztan rakerdezett az ujsagiro: es nektek hogy jo... azt feleltek: oralisan. De vannak ferfiak, akik nem szeretik. Pl. azert, mert taszitja oket a noi nemiszerv illata, formaja... Es ha a baratod nem akarja, akkor ne koveteld tole, de viszont akkor te se csinald neki, mert inkorrektseg olyasmit varni a masiktol, amit en nem csinalok neki...
2015. dec. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!