Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti járnátok egy olyan lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy olyan lánnyal aki korábban prosti volt?

Figyelt kérdés
Szerintem engem nem érdekelne ha igazán szeretne, megbecsülne és tisztelne..
2015. dec. 13. 07:22
 1/9 A kérdező kommentje:

Adynak volt erről egy jó verse:

[link]

2015. dec. 13. 07:25
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Simán. Még talán azt is bevállalnám, hogy a kapcsolat közben legyen prosti. Az egy munka, külön lehet választani a magánélettől. Amúgy sem vagyok féltékeny típus.
2015. dec. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Talán igen. Ha megfogna és bízhatnék benne.

33F

2015. dec. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, de szép az a vers
2015. dec. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ketlem hogy bevallalnam. Nem akarkibol lessz prosti. Csak az tud prosti lenni aki lenezi a ferfiakat, lenezi onmagat is. Soha nem lattam eletemben meg ertelmes prostit... Szoval sok mindent elmond az hogy ki adja a fejet ilyesmire es ez nagy valoszinuseggel egy olyan embert takarna akihez en nem tudnek vonzodni. 32/F
2015. dec. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Sok mindent elmond egy lány személyiségéről, ha úgy dönt, hogy ezzel keresi a kenyerét.
2015. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

én beszéltem már egy-pár ilyen lánnyal

nem azért lesznek prostik mert nem lenne jobb dolguk.. volt aki azt mondta vagy éhen hal vagy prostituált lesz =/ az utóbbit választotta

2015. dec. 13. 11:08
 8/9 Gordon70 ***** válasza:
akin meg végigment anno a Bed Beach-n a fél banda minden hétvégén az nem prosti, járj vele, de akkor inkább egy prosti
2015. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szep vers volt nem ismertem. De valahogy értem miert nem kellett anno ebből a versből érettségizni. :D

Amúgy nekem ez nem menne. S mi a helyzet a férfiakkal, akik ugyanolyan körülmények között élnek es ok is félő, hogy ehenhalnak? Nekik nincs választásuk, mennek az utcára. Szar az élet..

2015. dec. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!