Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm volt pasijával csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm volt pasijával csak szex?

Figyelt kérdés

Egyik jó barátnőm kb. 2 hétig járt egy sráccal még 15-6 éves korukban. Én az utóbbi időben nagyon jóba lettem a sráccal (mind a 3-an egy osztályba járunk) és akaratom ellenére is vonzódok hozzá. Állandóan flörtölünk, de mindig elütjük valami poénnal és szilárdan állítjuk, hogy barátok vagyunk csak. Mint embert, csak barátként szeretem, de szívesen lefeküdnék vele.

Annó barátnőm dobta, mert nem volt meg a kémia, de jóban maradtak. most 19 évesek vagyunk.

Rossz barátnő lennék, ha lefeküdnék a sráccal? Illetve hogyan tudathatnám vele, hogy benne lennék?



2015. dec. 12. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem egy rendes barátnő ilyet nem tenne. De lehet, hogy csak én vagyok ilyen régies felfogású.
2015. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a barátnődet. Nem hinném hogy lenne ellenvetése, de tisztább úgy ha vele beszélsz.


A sráccal nyíltan is közölheted vele hogy benne lennél ebben-abban.

2015. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Veszélyes harcmező. Bárhogy érzett akkor a barátnőd, nem vagyok benne biztos, hogy ezt nem személyes "támadásnak" veszi-e, illetve abban biztos vagyok, ez használni nem, csak ártani tudna a kapcsolatotoknak.

Még ha megbeszélnéd a barátnőddel és igent mondana sem vagyok benne biztos, hogy azt úgy is gondolná. Egy jó poén kedvéért, lehet, hogy ez a baráti triumvirátus örökre szétrobban.

2015. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mérlegeld, hogy mit veszíthetsz és mit nyerhetsz a dologgal. Úgy menj bele, hogy a legrosszabb fog történni (gondolom az, hogy a barátnőd megutál miatta). Nem biztos, hogy így lesz, de ha neked ez így is megéri csak úgy menj bele. Ha fontosabb a barátságotok mint egy kis hüvelykúra akkor szerintem ne.
2015. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva egy két hetes "kapcsolatot" én maximum viccnek tekintek és semmi komolynak, főleg 15 évesen.
2015. dec. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
M'ér? Álmos vagy, wazze? :D
2015. dec. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2 hetes tini szerelem, ne hülyéskedj már. :D Ha hónapokig jártak volna még megérteném a problémádat.
2015. dec. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pontosan emiatt vacillálok, hogy mennyire hagyhatott barátnőmben nyomott egy ilyen "kapcsolatocska"...
2015. dec. 13. 10:58
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
4 év után? Semennyire.
2015. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!