Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan alakulnak az egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakulnak az egy éjszakás kalandok?

Figyelt kérdés

Azok akik belemennek egy éjszakás kalandokba, hogyan szokott ez kialakulni? Előre eldöntitek, hogy ma keresek valakit akivel lefekszem, vagy csak szembe jön a helyzet és éltek vele? Nemtől független a kérdés és pusztán azért tettem fel, mert kíváncsi vagyok mi a gyakoribb.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. dec. 10. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem volt olyan amikor randinak indult, aztán szex lett, de nem jöttünk ki jól és abba is maradt a dolog. De volt amikor kerestem valakit neten stb, hogy mondjuk péntekre vagy szombatra legyen szex (mikor nem volt épp kapcsolatom) 22/l
2015. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

jaaa, hogy lányoknál csak igy megy, hogy jaj keresek valakit gyorsan hétvégére, hogy legyen szex?


tudod KISSSANYÁM, én is MINDEN ÁLDOTT nap fenn vagyok késő estig és irkálok nőknek, hogy hátha valakinek majd kellek, de neeeeeeeeeeem


és ez megy évek óta...


jo, igaz néha néha összejön valami, de az már a lehető legnagyobb szerencse, hogy pont hétvégére sikerül valaki.


nekem midnig heteket kell nyaliznom hogy valaki akarjon valamit.

2015. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs így, hogy ma, vagy pont a hétvégére, de egyszer úgy alakult a helyzet és kihasználtam.


Egyébként szándékosan ilyet nem keresek és egyszer elég volt hogy kipróbáljam.


Nem volt rossz élmény, de nem volt az igazi sem.

2015. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

elmondom hogyan alakul, ha jól kinéző pasi vagy:


- jól nézel ki


- lemész buliba


- inni sem fontos


- odamész nőkhöz, mondasz egy-két értelmes mondatot


- ha látod, hogy adja, akkor beviszed táncolni, vagy amit akar, annyi a lényeg, hogy smárold le valamennyire, hogy lássa, hogy akció van


- utána meg elindulsz vele haza, aztán úgyis jön majd utánad...


- lehet, hogy majd hápogni fog, hogy neki ez így megy úgy nem tetszik, de valójában kvára tetszik, és nem fog otthagyni, akármennyire is tesztelget.


- hazaviszed, felmentek, megdugod.


ENNNNNYIKE

2015. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tiboo Martino ***** válasza:

#4.: Kérlek meséld már el azt is, mi van a másik verzióval, amikor a pasi nem néz ki jól! :)

(Pl. az én esetemben amikor saját magam egy 6-os; 7-esnek tartottam és a csajok meg tízből nullát adtak rám már 2005 óta a mai napig, szóval 10 és fél éve)

Erre mondj egy napirendet, oyan frappánsan és intelligenciával dúsítva fogalmaztad meg a válaszod! :D


Amúgy a jól kinéző csávóknak, elég csak sétálgatni az utcán egy cuki kutyussal és oyan mint a mágnes, aztán már jöhet is a hazaviszed... rész

2015. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát ha nem nézel ki jól, akkor inkább maradj otthon szerintem


bár kimehetsz az éjszakába, csak sok jóra ne számits.

2015. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tiboo Martino ***** válasza:
Lehet jobban nézek ki mint amennyi IQ-d van! :D
2015. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!