Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy éjszakás kaland utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éjszakás kaland utáni viselkedés?

Figyelt kérdés
Amennyiben nem jelent semmit az (többszöri pár hónap eltéréssel) egyéjszakás kaland miért nem tud úgy viselkedni az egyik fél, mintha semmi sem történt volna?
2015. szept. 29. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert történt valami. :)
2015. szept. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, de nem jelentett semmit.
2015. szept. 29. 13:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Van aki nem tud úgy tenni, mintha nem történt volna semmi. Én azt hittem magamról h nem vagyok túl érzelmes fajta, de egy egyéjszakás kaland után rájöttem, h mégis... Nekem nagyon rossz volt utána látni őt és úgy tenni, mintha misem történt volna, elkezdtem többet érezni iránta.

Lehet ő is ilyen... Szerintem beszélned kéne vele

22L

2015. szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mert a másiknál több történt mint 1 szimpla kaland (érzelmileg)
2015. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Épp nincs kivel dugni ezért vissza kacsingat, te reménykedsz ezért alá fekszel megint. Sok naiv nő :D
2015. szept. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen én vagyok a nő, és nem én vagyok az aki úgy csinál mintha történt volna valami, hisz csak egy szex volt. Kívántuk egymást és jó volt. Ennyi.


Csak nem értem, hogy miért kell úgy csinálni, mintha bármi jelentősége lenne az egésznek.

2015. szept. 29. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahogy fentebb leírtam azért mert dugni akar továbbra is :D
2015. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem reménykedek, de pl. köszönök ha szembejön és hozá szólok ha valamit szeretnék és nem nézek át a másikon. Úgy viselkedek, mint eddig.


Ja kolléga :D

2015. szept. 29. 14:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Talán pont azért nem keresi Veled a magánjellegű kommunikációt (azért ha kollégák vagytok, egymás mellett elhaladáskor a köszönés alap), nehogy ebből azt a téves következtetést vond le, hogy Veled továbbra is foglalkozni akar.
2015. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Végülis mindegy:)


Részemről szex volt és kész, jó volt és ennyi. Feltételezem neki is ennyi volt az egész, csak ne mértem miért nem lehet úgy csinálni, mintha semmis em történt volna.


Hisz semmit nem akarunk egymástól.

2015. szept. 29. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!