Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha egy pasi odamenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy pasi odamenne hozzátok az utcán és nagyon szépen megkérne titeket hogy hadd fogja meg a melleteket vagy a puncitokat akkor mit szolnátok?

Figyelt kérdés
még szűz és még sose fogott mellet és puncit se és csak meg szeretné fogni csak egyszer engednétek?

2015. dec. 9. 16:00
1 2 3
 11/21 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Nagyon szépen visszautasítanám. :P
2015. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha jól néz ki, akkor megengednék neki a lányok, viszont akkor nem lenne szűz.
2015. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyik fiú sem úgy születik, hogy fogott puncit, vagy cicit. Mindennek el fog jönni az ideje, de úgy gondolom nem ez a helyes megoldás.

Én sem vezettem még sosem Ferrarit, mégsem mennék oda egy ilyen autóval rendelkező fazonhoz, hogy hadd menjek már egy kört. Ha nem tudom megszerezni előreláthatóan sosem, akkor nyilván majd idővel "bérelek" egyet, ha másra nem is, de legalább egy napra! Értesz öcsém ugye? :)

2015. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%
Egy újabb GYK-s örökszűz
2015. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ezután a kérdés után gondolom nem érted miért nem fogták és miért nem fogsz fogni.
2015. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Olyan gonoszak vagytok, ti nők!
2015. dec. 9. 20:44
 17/21 anonim ***** válasza:

Te meg szánalmas.

Egy férfi

2015. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én meg elmondanám, hogy még soha nem volt módom senkinek lecsavarni a heréjét, pedig nagyon régi álmom... esetleg rajta szívesen kipróbálnám, csak egyszer engedje már meg!
2015. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18#

Szerintem megengedné, ha lennének heréi

2015. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Mi, nők gonoszak??

Nem gondolod majd, hogy az utcán mindenki előtt majd csak úgy fogdoshatsz egy idegen csajt.. Mert te akkor szeretnéd.. :P


Különben ne légy abban annyira biztos, hogy csak nők fognak erre a kérdésre válaszolni..

2015. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!