Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Behatoláskor milyen erősen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Behatoláskor milyen erősen kell nyomni a péniszt, hogy bemenjen a hüvelybe?

Figyelt kérdés
Nagyon keményen, erőlködéssel megy csak be, vagy egyszerűen becsusszan. Elsőre nehéz volt berakni?

2015. dec. 8. 09:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Korod?
2015. dec. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
farkad mennyi? cm.
2015. dec. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha rendesen áll és a lány már elég nedves akkor simán be kellene csusszannia. Viszont ha méretbeli probléma van akkor nehezebb, olyankor vagy dolgozni kell még rajta egy kicsit, vagy ha a lánynak is megfelel akkor lehet picit erőltetni.

L

2015. dec. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
általában ha a lény elég nedves akkor be kell csusszanni de van olyan rá aki szereti h ha a pasi kicsit erősebben tolja be neki, ez megbeszélés és megfelelő hosszú előjáték függvénye
2015. dec. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem a legelsőnel nyomni kellet keményen

Felbont izgulva a csajszi de nekem iszonyat vastag a farkam es nyomtam keményen

A többi nőm nem volt szűz velük simábban ment

De volt egy akinek olyan tag volt hogy majdnem nyakig beestem a mások álltál vastagnak mondott farkam az ő szemében cingar volt

2015. dec. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nőtől függ. Nekem az átlagostól jóval kisebb péniszem van 14/4 cm. Volt olyan nő, akinek tövig becsusszant, és még mondta, hogy tehetem beljebb is, de volt, akinem csak óvatosan tudtam többszöri alkalommal is, mert bement a 3/4-e kb, és már potyogott a könnye, hogy lassabban, mert nagyon fáj neki.


Szóval a helyzet dönti el.

2015. dec. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kicsit nagyobb erovel mint ahogy engeded...
2015. dec. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen kérdést... mekkora elb...ott élet kell ehhez?!
2015. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gyanítom meg nem voltál nővel. Jól fel izgatod becsúsznak simán, de óvatosan kell elsőre, mert akkor veszi fel a hüvely a penisz alakját.
2015. dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Becsusszantani és egy Határozott mozdulattal :)
2015. dec. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!