Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, miert lehetett ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, miert lehetett ez?

Figyelt kérdés

A szitu az,hogy masodik alkalommal szexeltem egy pasival.Multkor,elso alkalommal alt neki rendesen.Tok sokat csokoloztunk.

Masodik alkalommal viszont alig akart megcsokolni es nem allt neki rendesen sot lr is konyult.

Gondolom nem kivant?!? De miert?

Nem szexelt massal nem telt sok ido el a ket alkalom kozott.Aztmondta faradt volt.De akkor is! En ezt nem hiszem el!!!

N


2015. dec. 7. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos elfáradt a napi rutinban. Előfordul. Mondjuk ha nem kívánta a szexet akkor le kellett volna monfania a találkát de gondolom nem akart megbántani.
2015. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tipikus női tévhit hogy akkor nem kívánt.

Ennek inkább lelki okai vannak. Velem is volt ilyen amikor fáradt voltam és az volt az oka, hogy nem akartam volna a lányt cserben hagyni. Tudtam, hogy fáradtan nem vagyok olyan kitartó és nem akartam hogy ő ne élvezze... belegondoltam ebbe, hogy nem tudnék úgy teljesíteni fáradtan mint kipihenten és ennyi. Lehet játszani olyat hogy nem érdekel csak dugjunk de akkor meg majd az lesz a baj, hogy "túl gyorsan elment a barátom" meg.. "csak szexre kellek? egyből elaludt utána, nem foglalkozott velem"

Ti azt hiszitek, egy férfi valami szexgép? Az egy dolog hogy kívánjuk meg jól esik de ha szeretek valamit vagy csak egy picit is számít hogy a másiknak is jó legyen akkor odafigyelek rá és ahhoz, hogy a legjobbat adjam a páromnak nem árt ha kipihent vagyok de legalábbis nem hulla fáradt.

2015. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De meg csokolozni se akart!
2015. dec. 7. 23:12
 4/6 anonim ***** válasza:
megunta a témát
2015. dec. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver ***** válasza:
Mit tettél annak érdekében hogy felállítsd neki?
2015. dec. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen szitum de én nem kívántam a csajt.Mondjuk neki a puncija volt ami nagyon kiábrándított. :(

28F

2015. dec. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!