Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon kövér srácnak lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kövér srácnak lehet esélye egyáltalán bármilyen lánynál?

Figyelt kérdés
195cm/150+kg/21év és eléggé szexmániás, meg még bunkó is néha, állítólag általában kedves

2015. dec. 5. 20:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ha esetleg küldenél képet arc nélkül, akkor megmondom, hogy pl. nálam lenne-e esélyed.

Mert azért dagi és dagi között is van különbség. Nem mindegy hogy az a súly hogyan oszlik el rajtad.

Amúgy engem annyira szerintem egyik tulajdonságod sem zavarna.:)

18L

2015. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%

Sose értettem a hozzád hasonlókat. Sírtok hogy nincs csajotok de tenni semmit nem akartok érte. Azt várod, hogy majd jön egy jó csaj akinek pont te leszel az aki kell? Ha így van, akkor most szólok, hogy ezt felejtsd el.

A magasságodhoz simán elmegy kb 130 kiló. Ha elkezdenél edzeni, egy kajak csávó lehetnél. Hatalmas háttal és karokkal. Nincs akaraterőd? Akkor ne akarj csajt se.

Nem megszerezni nehéz egy nőt, hanem megtartani. Na már most neked megszerezni sem sikerül. Akkor hogy fogod megtartani?

Változtass az életeden és kezd el foglalkozni azzal, hogy nézel ki és jönni fognak a csajok is.

2015. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van. Picsogással, nem mész semmire. Akaraterő kell az edzéshez ha jól akarsz kinézni. És ami fontos: Motiváció. Az ad neki értelmet.
2015. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Fogyj le. Nekem is sikerült (lány vagyok). Tudom milyen kövérnek lenni, szar volt nagyon, de azt gondolom, hogy nincs rosszabb annál, hogy itt nyavajogsz, hogy kövér vagy, és nem kellesz senkinek, ahelyett, hogy tennél érte, hogy ne így legyen. Csak el kell kezdeni! Kitartás kérdése az egész, ha elkezded, és csak egy napot is jól csinálsz, az elég motivációt ad a következőre.
2015. dec. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
ez nálam nem így megy, kitartásom sincs többek között, bármit könnyen feladok...
2015. dec. 5. 21:33
 16/21 anonim ***** válasza:

Ha nincs kitartásod, akkor bukta. 50 évesen is itt akarsz majd nyávogni a gyakorin, :D Szedd magad össze.

Motiváció ember. Ez éltessen. Először csak kis célok legyenek kitűzve, aztán jöhetnek a nagyobbak, komolyabbak. Mindent lehet, csak akarni kell.

2015. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem értem, én egy kérdést tettem fel, ez miért számít nyavajgásnak?
2015. dec. 5. 21:40
 18/21 anonim ***** válasza:

Mi másért írtad volna ki a kérdést? Azért nyavalygás, mert konkrétan leírod, hogy szeretnél egy barátnőd, de kevés az önbizalmad, mert kövér vagy. Írjuk hogy kezdj el edzeni, de benned meg nincs kitartás. Ez nyavalygás. :) Ha akarsz valamit, tegyél érte.

Írd azt, hogy: Köszönöm a tanácsokat, megfogadom őket és becsajozok. :D

2015. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egy akaratgyenge bálnának semmi esélye nem lenne nálam. Ha zavar a súlyod fogyj le. Ha ismerkedni akarsz kezdd el.

De ha semmit, még csak némi akaratot sem bírsz felmutatni és semmit nem vagy hajlandó tenni, akkor ne várd, hogy egy lány felbukkan és beléd szeret.


Szerintem battyogj el egy dietetikushoz, majd keress fel egy konditermet. Szép lassan ledobnád magadról a fölösleget és a sporttól jobban éreznéd magad.

2015. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hiába töröltetted a válaszomat a lényeg nem változik.

Akkor ülj a s**ggeden és sajnáltasd magad.

2015. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!