Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom folyton vibrátort...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton vibrátort akar nekem venni ajándékba. Szerintetek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szeretem őt is és a szexet rengeteg orgazmussal. De! Szerintetek ha olvassa a kérdést, venné a lapot hogy az ünnepek alkalmával inkább egy eljegyzésnek örülnék a legjobban? Már bőven elmúltunk harmincak, gyereket tervezünk, nem egy éve vagyunk együtt. De férfi és őt a szex érdekli a legjobban. Én nem akarom, hogy úgy érezze, kényszerből kell eljegyeznie. De örülnék, ha végre eszébe jutna. Nem kell többszázezres gyűrű sem, ha ez tartja vissza, csak egy olyan, ami szép és egy életen át az is marad.

2015. nov. 30. 09:26
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nos, hogy meglegyen a visszacsatolás is, a barátom olvasta a kérdést és vette a lapot :) Megkérte a kezem.
2015. dec. 29. 10:44
 22/23 anonim ***** válasza:

A vibrátort miért szeretné,kíváncsi lennék rá?

Nem bír annyit teljesíteni amennyit szeretnél vagy...?

2015. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nagyon is jó a teljesítőképessége. Csak amiatt lehet érdekes a vibrátor, mert én gyakorlatilag korlátlanul képes vagyok az orgazmusokra, ő pedig szeretné a lehető legtöbb örömet okozni nekem. :)
2015. dec. 30. 09:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!