Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy az utóbbi pár alkalommal úgy kitágulok, hogy párom nem érez már semmit, meg én sem?

Figyelt kérdés

Annyira nedves leszek és tág, hogy már nem is érezzük egymást szinte, élvezhetetlen lesz a szex mindkettőnk számára.

Párom méretei teljesen jók, és velem sem volt idáig semmi probléma, nem tudom mi lehet ennek az oka, nem szültem és nem is d...tak szét ( már Elnézést)

23l


2015. nov. 29. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj el női dokihoz! Amúgy mennyire lettél tág, hány ujj fér be a nunidba, ha felizgulsz?
2015. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:

nagyon felizgulsz

esetleg azt próbáljátok ,hogy misszionárius póz,de a te lábaid összezárva és az övé meg kívül

vagy ue. de hason vagy

akkor még szorítani is tudsz

2015. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahogy a kettes írja. Szoríts rá összeszorított lábak társaságában. Gondolom előtte nem harangoztak benned afro-amerikai srácok. Bár ennek nem sok köze van a táguláshoz, ez genetika inkább. Túlságosan felizgulsz, ami nem gáz, csak korrigálni kell.
2015. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2015. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tiboo Martino ***** válasza:
29%

Hallottál már a kegel gyakorlatokról? A lenti izmokat is karban kell tartani!

30f

2015. nov. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én akkor nem érzek semmit nagyobb méretnél sem, ha túlságosan nedves vagyok...
2015. nov. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
meg azt is megprobalhatjatok h szemtol szmebe vagytok, es ugy hatol beled, valamint te az egy labaddal atfogod ot :D az ugy jo is mert ha kicist felfele hajlik a farka a g pont korul fog izgatni es az ugy jo lesz :D
2015. nov. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A pózokat lehet váltogatni, hogy a hüvely összébb nyomódjon, ezáltal szorosabbá válik. Mondjuk az sem árt, ha kőkemény a szerszám. :)
2015. nov. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tiboo Martino ***** válasza:

Melyik tahó pontozott le 0%-ra?! Talán ha ennyire nem értetek a témához és nem tudjátok mi az a Kegel gyakorlat akkor....áh inkább nem írom ki!

Meg lehet találni neten, rengeteg oldal foglalkozik ezzel. Többnyire szülés után ajánlják, hogy visszanyerjék erejüket a vagina izmai, de akinek hamarabb is jelentkeznek iyen problémái mint a kérdezőnek, azzal segíthet magán nagymértékben! (de bárki végezheti panasz nélkül is, mert erőteljesebb lesz az orgazmus is, erősebb izmokkal).

Köszi a piros kezeket még egyszer!

2015. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kriston féle Intim torna,de mindennap kell csinálni.
2016. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!