Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 évesen még szüz vagyok ez baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tííb kérdése:

18 évesen még szüz vagyok ez baj?

Figyelt kérdés
Szoval már az öszes haverom meg húzot valakit ès csak èn nekem nem volt mèg aktusom.normális ez

2015. nov. 26. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen voltam először lánnyal, és akit találtam, szintén tapasztalatlan, mégis kiéljük magunkat egymással, a legvadabb módon is akár. Manapság meg akár órákat is képesek vagyunk együttléttel tölteni, főleg nyáron. Szóval a tapasztalatlanságod miatt ne aggódj.

Ne búsulj, csak ismerkedj, barátkozz folyamatosan.

2015. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tartsd a popid, meghúzlak és már túl is vagy rajta
2015. nov. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem baj! Amíg a szexre úgy gondolsz, hogy "meghúzás" és "aktus", addig éretlen vagy hozzá!
2015. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem aztán nem.
2015. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

s honnan tudod, hogy az összes haverod igazat mond?

a pasik utálják bevallani, hogy nem voltak még csajjal, még akkor is ha még csak 15 évesek....

2015. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én már születésem óta nem vagyok szűz, ikrek vagyok.


Amúgy komolyra fordítva a szót:

Én is pasi vagyok, de nyíltan BEISMEREM, hogy eddig még nem voltam senkivel!


És realista vagyok, tehát tudom, hogy soha nem is leszek...

Ezért örülök a mának és hálát adok a Teremtőnek, hogy élhetek még. Ugyanis a holnap mindig rosszabb a mánál. Azért is kimondhatatlanul boldog vagyok, hogy egyáltalán megengedi nekem, hogy levegőt vegyek!


https://www.youtube.com/watch?v=kYzXvyvKWAE

2015. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!