Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ha valaki 18 évesen még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nono21 kérdése:

Ciki ha valaki 18 évesen még szűz?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor hány èves kortól számít már cikinek ?
2015. nov. 23. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki?
2015. nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem ciki,csak szerintem sok mindenből kimarad én 15 évesen vesztettem el és szerintem ilyenkor kell kipróbálni mindent mert mondjuk én már 23 vagyok nem igazán kísérletezgetni akarok,hanem egy embert akivel leélhetem az életem.
2015. nov. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Mert 21 évesen az? xD
2015. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen világban élünk már? Ciki lenne ha valaki még nem feküdt le senkivel 18 évesen? Ciki lenne, ha valaki várja azt akiben megbízik, szereti és vele akarja elveszteni?

Szerintem nem az. Inkább legyen az ember még 25 évesen is szűz, minthogy csak úgy minden éjjel kipróbáljon valaki. Mert a szexet nem kipróbálni kell. Mert a szexet nem véletlenül hívják szeretkezésnek. Ennek két emberről kell szólnia, nem egynek a saját vágyairól. Az a lényeg, hogy szeressétek egymást annyira, hogy egymás örömével foglalkozzatok!

És a mert mindennek eljön az ideje egyszer, de nem hinném, hogy egy olyan estén mikor bepiálva ledöntenek az ágyra, másnap nem emlékszel semmire, ki tudja ki volt az és miket csináltatok. Inkább keress és kutass! Ne feküdj le fűvel-fával!

2015. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
ciki szerintem olyan 25 felett. Az sem annyira gáz, de ciki.
2015. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki!Nincs előírva sehol, hogy mikor kell elveszíteni a szüzességed.
2015. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mindig ez a ciki duma...

ki a francot érdekel, hogy ki szerint mi ciki?

és ha azt mondom hogy az, mit csinálsz?

2015. nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán NEM!
2015. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem
2015. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A társadalom gyakori megítélése alapján viszont nő esetében érték, a férfi pedig csak balf_sz lehet ha nem feküdt le senkivel 18. életéve betöltése előtt. Nekem is van olyan ismerősöm akinek ez a szent meggyőződése...
2015. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!