Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy nincsen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nincsen akkora szexuális vágyam, mióta konditerembe járok? 21/F

Figyelt kérdés
Edzek keményen, még keményebben, mint előtte itthon. Erősödök, is meg növök rendesen... De valahogy nincsen akkora szexuális vágyam. Mitől van ez?
2015. nov. 26. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kokszolj kevesebbet :-P
2015. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jogos! Azt el felejtettem írni, hogy nemhogy koxot, hanem még táplálékkiegészítőt sem szedek...
2015. nov. 26. 18:38
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha lefárasztod magad nagyon akkor ne csodálkozz.


Én is edzek de nekem inkább megnőtt mióta látom magamon hogy jobban nézek ki.

2015. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert lefárasztod magad.
2015. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Keményebb edzés, nagyobb kimerültség, kisebb nemi vágy. Sajnos ez így működik, ha az ember nem tudja kipihenni magát.
2015. nov. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5:

Érdekes, nekem fáradtan, betegen és másnaposan döngeti az egeket a libidóm általában :-D

2015. nov. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En mar 19 eve gyurok,most mar ott tartok,hogy leszharom a csajokat,de frankon!
2015. nov. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De ha nem lenne elég libidó, akkor edzésen nem tudnék jól teljesíteni, viszont elég jól teljesítek, most úgy néz ki hogy elég sok egyéni csúcs fog születni.
2015. nov. 26. 19:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem mar a szex sem hianyzik ,nyugkent fogom fel faraszto es sajnalom raszanni az idot.
2015. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Túlzott izomterhelés során keletkező anyagcsere melléktermékek gátolják a tesztoszteron termelődést.
2015. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!