Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Soha nem lesz teljes értékü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz teljes értékü szexuális életem?

Figyelt kérdés
Kicsit viccesnek hangozhat a problémám, de ténykeg aggaszt. 20 éves vagyok és még soha nem tudtam normálisan szexelni a nagy péniszméretem miatt. Mindegyik partneremnek fájt, nem tudtam velük rendesen lefeküdni. Nem tudom, hogy hány centi, szükség esetén ha valaki nagyon kíváncsi akkor egy cenzúrázott képet tudok küldeni. Szerintetek van olyan lány aki kifejezetten az ekkorákat szereti?

2015. nov. 26. 16:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Fogsz talalni ne aggodj. En szeretem a nagyobb meretet es tudom elvezni.
2015. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ő nem tudom hogy neked mekkora de volt olyan srác akivel lefeküdtem és nagyon nagy volt neki számomra ,de nem fájt mert tudta használni lehet h nálad is ez van hogy még 20 éves vagy és nem nagyon tudod használni ..
2015. nov. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ez a 'hasznalati tudas' akkora egy bullshit. ha jol csinalom sem lesz kisebb.
2015. nov. 26. 17:37
 14/19 anonim ***** válasza:
Aha. Itt mindenkinek nagy van.
2015. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mégis mekkora a nagy? Egyébként barátkozz meg a gondolattal, hogy nem tolod be tövig.
2015. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
Én írtam a használni tudást -.-" kicsi fiam ..:) Lassan 30 éves nő vagyok nem lesz kisebb de ha tudod használni nem fog fájni a nőnek , mert a szex nem csak annyi ahogy ti 20 évesek el gondoljátok h ki benyomom a nőnek ....
2015. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mások meg a kicsi miatt panaszkodnak...
2015. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Küldj képet :D
2015. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem is küldj képet :D
2015. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!