Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak még természetesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még természetesen szőrös fiúk, férfiak?

Figyelt kérdés
Akiket nem szédített még el ez a csupaszság mánia?

2015. nov. 25. 22:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
62%
Nekem meg mindig beszólnak érte, hogy pl. a karom milyen szőrös meg régebben a szakállamat is b*sztatták, de abban már kiegyeztek, hogy jó, de akkor most döntsük már el hogy melyik a jobb. xD Mondjuk végeredményben tökmind1, úgyse fogok gyantázni/borotválni a hónaljamon meg a farkamon kívül semmit.
2015. nov. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
95%

az 1-es nem a 8-as!

1-es válaszoló :)

2015. nov. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Én természetesen hagytam, elég dús is, szóval van, aki szőrös maradt.
2015. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
mindenem szőrös a hónaljam is és így is marad
2015. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

"Annyira agyatlan divat hogy egy fiú/férfi úgy nézzen ki mintha nő lenne."


Egy borotvált férfi szerinted úgy néz ki, mintha nő lenne? Hoppá. Még egy felnőtt nő sem úgy néz ki csupaszon, mint egy kislány...


Nem agyatlan, csak más ízlés, illetve praktikusság vagy kinek mi. Jó, biztos van, aki csak azért borotvál, mert ma ezt szokás... De van, akinek az tetszik.


A párom speciel manapság sosem borotválja magát, kivéve az arcát heti egyszer s nem részletezem, de vannak idétlen helyen levő szőrszálai. Ő eleve igen kevéssé szőrös, de azért nyilván van rajta a szokásos helyeken. Nincs azzal baj. Nekem kb. mindegy, mennyire csupasz, nem szeretem a nagy szőrt mindenfelé, de ő nem olyan.

2015. nov. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Zöld pacsi megy a szőrös fiúknak.


Nekem elég ha egy héten egyszer megborotválkozik hogy ne úgy nézzen ki mint Oszama bin Láden. Irritálnak a piperkőc, naphosszat tükör előtt ücsergő fiúcskák.

2015. nov. 25. 22:52
 17/26 anonim ***** válasza:
Szőrös a hasam, szőrösek a lábszáraim, kicsit a mellkasom is, a fenekem is kicsit, combom elől-hátul kicsit.
2015. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Jó szar lehet akkor neked, manapság azok vannak többen. xD
2015. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
A szerelmem olyan akár egy angol lord. Csupa Szőr
2015. nov. 25. 23:02
 20/26 anonim ***** válasza:
én is természetes szőrös srác vagyok! mindenhol szőrös! :) és nem is akarok csupasz lenni!
2015. nov. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!