Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Jártatok már úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Jártatok már úgy, hogy akkor állt fel nektek, mikor nagyon nem kellett volna?

Figyelt kérdés
Sztorikat várnék. Gondolok itt munkahelyen, vagy egy megbeszélés közepén. Mit csináltatok? Kivertétek? Vagy megvártátok míg elmúlt?
2015. nov. 23. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem szinte mindig áll :)
2015. nov. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És nem kellemetlen tömegbe menni vele?
2015. nov. 23. 11:38
 3/13 anonim ***** válasza:
én az övem mögé hajlitom, hogy ráfekszik a hasamra es ugy nem latszik.
2015. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De nem kellemetlen? Hogy álló farokkal járkáltok a munkatársaitok között? Vagy az utcán? Nem éreztek késztetést arra, hogy kiverjétek gyorsan?
2015. nov. 23. 11:42
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem kellemetlen.
2015. nov. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kb. naponta 20x feláll, bármilyen körülmények között. Mi férfiak ezt megszoktuk, együtt élünk vele.
2015. nov. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Hullaházban?
2015. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha sokáig nem szexelsz és elmarad a marokmarcsa is, akkor tud kellemetlen lenni. én most kihagyok 2 hetet, hogy feldobjam a libidom. ilyenkor tenyleg nem jo miniszoknyas lanyok közelebe menni, monjduk most hideg van, befagyna a nuni
2015. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 badboy20 ***** válasza:
Strandon akkoriban fecske fürdőnadrágban voltam sorban áltam a csuzdához és előttem volt egy gyönyörű szép csajszi jó forma meg minden hát odanyomta egyfolytában a fenekét lehajolgatott mint ha valamit fel szeretett volna venni nekem ert azt mindig mondta jajj bocsi azt ált mint a cövek :) 25/F
2015. nov. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Volt ilyen egyszer a szaunában. Ruhában már sokszor volt, hogy kellemetlen helyzetben állt fel, de olyankor könnyű eltakarni.
2015. nov. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!