Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélendő el erről beszélni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélendő el erről beszélni?

Figyelt kérdés
Van szexpartnerem nőként és itt mindig kapom a beszólásokat, hogy miért vagyok rá büszke, meg miért nem kezdek komoly kapcsolatot stb...
2015. nov. 23. 10:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Éppen most kürtölted világgá,ezzel a kérdéseddel.Olvasd el újra azt amit írtál és látni fogod,hogy mit művelsz.

Ezután már csak arra kell rájönnöd,hogy miért csinálod mindezt?

Létezik privát üzenet is arra az esetre ha bizalmas dolgot akarsz közölni valakivel aki hasonló cipőben jár.

2015. nov. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

#9, van szexpartnerem. Ha kérdeznek, beszélek róla. Nem azért, mert büszke vagyok rá, hanem mert az életem része, hozzám tartozik, sem szégyellni, sem titkolni nem fogom.

Felnőtt ember vagyok, anyukám, apukám értékítélete nem befolyásolja az életvitelemet.


"Gondolj bele abba,hogy miért nem tartod meg ezt az infót magadnak,miért kell világgá kürtölni?" Belegondoltam. Azért nem tartom meg magamnak, mert változatlanul nem tartom szégyelleni valónak. Szerinted szégyellenem kéne, hogy önálló, felnőtt nő létemre szexuális életet élek?

2015. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Mindaddig nem ítélendő el, amíg nem párkapcsolatban vagy. Ha egyedül vagy és csak a testi vágy hajt, az elfogadható. Csupán olyan partner kell, aki viszont így áll hozzá, és ő is csak szexkapcsolatot akar. Máskülönben valamelyik fél sérül lelkileg. Még az is lehet hogy egymásba szerettek.

Azt ítélik el, és jogosan hívják ribizlinek, aki váltogatja a partnereit elég sűrűn, és hajlamos a megcsalásra. Meggondolatlanul belemennek egy kapcsolatba, aztán mást keresnek ha megunják. Elég primitív módon viselkednek. A kommunikáció, sok mindennek az alapja. Ha valaki csak szexpartnert akar, az közölje a másik féllel. Mert így korrekt a dolog.

2015. nov. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Ha valaki csak szexpartnert akar, az közölje a másik féllel. Mert így korrekt a dolog."


Aha... és az bármire garancia?

A szexpartneremmel közöltük egymással a kezdet kezdetén, hogy ebből nem lesz semmi több. Aztán egymásba szerettünk. Annak ellenére, hogy nem lesz, nem LEHET semmi több köztünk. Sajnos, az érzelmeimnek nem tudok parancsolni.

2015. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Akkor olvasd át, amit írtam. Benne van ugyan is az hogy: Lehet hogy még egymásba is szerettek.

No problem? :)

2015. nov. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nincs probléma, csak ilyen kötözködős hangulatban ébredtem :)

Szóval igen, két ember között bármi megtörténhet, bármilyen korrekt módon biztosítják egymást arról, hogy nem fog megtörténni :)

Igazából én nem is értem ezeket a kategóriákat, ez szexkapcsolat, ebből sose lesz rendes kapcsolat, ez rendes kapcsolat, stb... Amikor én fiatal voltam, akkor megtetszett egymásnak két ember, jó esetben egy fiú és egy lány, találkozgattak, randiztak, ismerkedtek, lefeküdtek egymással, megszerelmesedtek, kiábrándultak, együtt maradtak, szakítottak, ahogy az élet, meg a kettejük személyisége alakította.

Nem görcsöltünk rá, hogy ez most akkor milyen kapcsolat, és beleszerettem a szexpartnerembe, hű de gáz, vagy leribiztek a gyíkon, mert szexpartnerem van, és nem életre szóló szerelmem, öngyi leszek a deptiől.

2015. nov. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

7. De itt a kérdésekben senki sem kérdezett téged konkrétan,hogy van-e szexpajtásod,vagy sem.


Te írtad ki a kérdést,akkor mit kell bosszankodni,ha elítélnek?!


A szex a te privát ügyed,azt csak neked kell tudnod hány pasival voltál,hánnyal szeretnél még ilyen kapcsolatot létesíteni..az ilyesmit nem kell más orrára kötni és ezúttal megoldódik a probléma..Nem fog senki elítélni semmiért!


Ilyen egyszerű.


Ha te elmondod a partnerednek,mik a szándékaid,nem szeretnél vele kapcsolatot,csak szexre kell,azt beszéld meg vele.. Ő sem fog emiatt ítélkezni,ha meg nem tetszik neki,lépj tovább.

Ő sem fogja szétkürtölni,hogy egy lány,XY csak szexelni akart vele.


Szerintem báris nem kell mindenkinek mindenről tudni,megtanulhattad volna,hogy itt fent elég sokan ítélkeznek,miközben ők sem külömbek a másiknál ;)


L

2015. nov. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Látom a kérdésemre senki se fog válaszolni :))
2015. nov. 23. 12:12
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, ha van szexkapcsolatod.
2015. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Sokan válaszoltak a kérdésedre csak te nem tudsz a sorok között olvasni.
2015. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!