Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, fiút szopatni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiút szopatni?

Figyelt kérdés
Felmerült egy kérdésben, hogy milyen érzés lehet a szerepcsere, ahol a lány szopatja meg felcsatolhatóssal a fiút. Lányok, kipróbálnátok?

2015. nov. 23. 00:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
A szopás engem egyáltalán nem izgat, de ha egy bomba nőm lenne, akkor neki megengedném, hogy ha finoman csinálja, hogy se**be dugjon, de csak ha utána én is csinálhatom neki ;)
2015. nov. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem. Látványra nem izgat, ha valaki éppen szop ( pedig én szeretem, ha két férfi egymásnak esik ), és mivel a műanyagot kényeztetné, így sok örömforrásom sem lenne benne. Azt hiszem, inkább lekonyulna a műkukim ettől :)
2015. nov. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én vevő lennék rá, hogy egy nő (domina) kezelésbe vegyen néha. Amúgy is lég kicsi a méretem, szóval egész hozzám illő szerep a szub oldal. Érdeklődöm a BDSM iránt, viszont férfival kizárt, hogy bármit is csináljak.
2015. nov. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Engem az osztályfőnöknőm szoptatott keményen...igaz nem mű pélóval hanem az osztályzataival. Azóta is vágyok rá hogy viszont szopathassam de a hagyományos módszerrel.....:)
2015. nov. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

16/L

Hát... csak akkor ha élvezné... mert engem minden bizonnyal nem izgatna ha egy felcsatolhatósat szopna :s

Vagyis maximum a látvány :3

2015. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
milyen p*cs* vagy te
2015. nov. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Egy újabb unatkozó és szánalmas tini. Ha téged izgat hogy milyen érzés lehet látni hogy a pasid egy műbránert szop hát kérd meg szívem. Csak bízzunk benne hogy a manus nem olyan mint én. Mert ha engem ilyenekre kérnél hogy szopizzak egy műf.szt én lenyomnám a nyelőcsöveden a vibrátorod ba..meg.
2015. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem. Mi abban nekem a jó?
2015. nov. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, kipróbálnám. De csak kizárólag seggből-szájba módon. :DDDDD
2015. nov. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én kipróbálnám

22F

2015. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!