Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok jobban szeretik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok jobban szeretik a nagy péniszt mint az átlagost? Részben ezért imádják a fekete pasikat?

Figyelt kérdés
Jobb egy 18-20 cm mint egy 15 cm?
2015. nov. 22. 22:52
1 2
 1/12 megmondo007 ***** válasza:
ez attól függ ogy mit szeret agy épp menyire szűk
2015. nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem jobban bejön a nagyobb.
2015. nov. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 electroman75 ***** válasza:
Mikor unod már meg ezt a néger imádó dumádat? 1 hangyányit unalmas!!!
2015. nov. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A lányok nem egyformák, ilyen szempontból sem. Ha kívánságműsor lenne ez a méret kérdés - mint ahogy nem az, - akkor nekem mondjuk százszor inkább a 15 cm, mint nagyobb, de részemről még az is nagyobb pár centivel az optimális méretnél.
2015. nov. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a szűz lányok kérdés. Mindaddig mondja az ostobája hogy jobb a szűz, amig ki nem próbálja a szerencsétlenje!

A normális lány úgyis az egész pasit szereti nem a péniszét önmagában és ha választani lehet akkor az átlagos szerszámot részesíti előnyben.

2015. nov. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Költőnő? ***** válasza:
Még mindig nem.
2015. nov. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
Igen, jobban szeretik. Aki mást mond, az hazudik.
2015. nov. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

"Aki mást mond, az hazudik."


Persze. :-)) Nekem is csak attól van hüvelyi orgazmusom, ha a párom megpróbálja lendületből legalább 5-6 centivel feljebb tolni a méhszájamat, nem törődve azzal, hogy a könnyeim folynak fájdalomtól és csillagokat látok, mint egy férfi, amikor tökön rúgják, nem pedig attól, hogy a hüvelybemenettől kb. 5 centire (nekem két ujjpercnyire) található G-pontomat ügyesen stimulálja.


És akkor most hallgassunk meg néhány viccet a FÉRFI (ja, bocs, nem a NŐI) logikáról! :-)))

2015. nov. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt nem állítottam, és nem is gondolom, hogy jobban is élvezitek egy 20 centissel, de ennek ellenére mégis azt választanátok (feltéve, hogy a hozzá tartozó férfi egyébként ugyanúgy néz ki).
2015. nov. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%

Jaj olyan jó hogy itt mindig meg van magyarázva, hogy a kicsi a jobb, de igazából még az is nagy és ha lehet akkor inkább legyen olyan 6-7 centi :)

Ennyi álszent retket...

2015. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!