Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor tisztálkodtok? Aktus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tisztálkodtok? Aktus előtt, után, mindkettő?

Figyelt kérdés

Aktus előtt tisztálkodáskor, akkor utána megint izzadt lesz az ember. Aktus után tisztálkodás jó, de büdösen összebújni meg gáz. És a többi, és a többi.


Ti mikor intézitek a tusolást, fürdést?


2015. nov. 22. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden karácsonykor
2015. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szex a zuhany alatt!
2015. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előtte is,utána is.

Úgy bizony,a zuhany alatt is.

2015. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én szex után ha kapcsolatban vagyok nem szoktam lezuhanyzunk szex és alvás , persze ha csak szex van akkor utána is zuhanyzok.
2015. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elotte. Utana olyan jo osszebujva aludni egy jot.:)
2015. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindkettő
2015. nov. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ha van rá lehetőség előtte és utána is. kapcsolatban vagyok., sima szex előtt nem létfontosságú szerintem, de ha nyalás meg ilyenek akkor azert illik megmosni, mert a nemiszerveknek van szaga egy idő után.én mindig lezuhanyzok szex után, párom nem mindig :D 20/L
2015. nov. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előtte és utána is.
2015. nov. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!