Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi, nő aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P83 kérdése:

Van itt olyan férfi, nő aki már dobta be közösbe a párját, szex terén?

Figyelt kérdés

Vagy egyszerűen csak megengedte, hogy egy másik sráccal, nővel is lefeküdjön a párja és ilyen módon akarta kielégíteni a felesége, férje, barátnője, barátja vágyait?


Sérült utána a kapcsolat?Lelkileg, hogy éltétek meg utána?



2015. nov. 21. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Minket csak gondolatban vonz a dolog.
2015. nov. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy teljesen szexalapú kapcsolatom volt egy csajjal kb egy hónapig. Ő szexmániás volt. Egyszer elrángatott egy swinger jellegű buliba (nem klub, csak buli vmi netes fórumnak). Azt mondta, mondjam azt h őt én hoztam gangbangre, mintha a szubmisszív csajom lenne, v mittom. Közbe ő akarta. Végülis ingyen fogyaszthattunk cserébe piát. Igazi gangbang nem lett, 2 csávó dugta meg, de semmi extra, és nem is egyszerre. A legtöbben párok voltak ott, és csak nézelődni.

Engem nem zavart a dolog, mármint aznap már nem volt kedvem vele szexelni, csak pár nap múlva, miután biztos lettem benne h már jópárszor kimost amagát "ott".

Kicsit sajnáltam, mert engem nem hozott lázba, ő meg nem azt kapta, amit várt. Aztán szétmentünk, de nem emiatt. Csak ő kiment külföldre. Remélhetőleg ott nyitottabbak az emberek és talált olyan társaságokat ahol kiélheti ezeket a vágyait.

De ha normál barátnő lett volna, akit szeretek, soha nincs aza pénz h ilyenbe belemenjek.

2015. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Közösbe bedobni használati tárgyakat szoktak.

Már legalább ne így mondanád.

2015. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Mi is játszunk a gondolattal de még nem jutottunk el odáig de az édes hármasban benne lenne egy hölgyel de én fordítva gondoltam akkor így már lehet jobb lenne párban de bizonytalanok vagyunk nem teszi e tönkre a házasságunk
2015. nov. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekünk volt részünk 3-as ban de azóta sokkal erősebb a férjemmel a kapcsolatom.
2015. dec. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!