Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ilyen nagy szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen nagy szexuális igényem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ha tehetem naponta szexelek, legalább napi 2x vagy többször is. Ez mellet van hogy otthon hokizom is egyszer, kétszer... Viszont van olyan is hogy párnapig max 1 hétig nem is foglalkozom magammal.:)

2015. nov. 20. 16:41
 1/6 A kérdező kommentje:
De az nagyon ritka... Talán ezért is vagyok olyan mosolygós típus?
2015. nov. 20. 16:42
 2/6 anonim ***** válasza:
A kérdés csak az hogy komoly barátnőd van vagy csak valami egy alkalmas esetleg sex kapcsi vagy k*rv*nak fizetsz?
2015. nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Barátnő, de ha adódik alkalmi akkor megragadom és többször is szexelek vele. Legalább is este és egyet reggel. K*rvával még nem voltam, majd 9
2015. nov. 20. 16:55
 4/6 A kérdező kommentje:
majd 90 évesen ha már nem megy úgy a csajozás.:) Mellesleg 19F
2015. nov. 20. 16:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Pofád lapos legyen kötsög puttana!
2015. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Leírtad a válaszod! :) 19 éves vagy és valószínűleg tombolnak benned a hormonok. Élvezd ki, fiatal vagy és a csajoknál is sikeres leszel vele! :D

Arra az egyre vigyázz, hogy ne menjen rá minden. Tehát, ha épp egy álláslehetőségre kéne egy napot gyúrni, akkor ne áldozd fel azt az egy napot szexre, mert később is pótolható, míg életed állása könnyen elúszhat.

Ennyi idősen a napi 2 szex azért annyira nem kirívó. Ez a korosztályra jellemző! :)

2015. nov. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!