Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 évesen mit tegyek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen mit tegyek hogy legyen végre nőm?

Figyelt kérdés
sose volt,mit tegyek hogy legyen már végre!? már kezdek becsavarodni hogy mások már 14 évesen űzik az ipart én meg egyedül állok még mindig mint egy farok.van vagyonom,nem is vagyok annyira ocsmány,de sose közeledett felém nő.mi a probléma? negatív sugárzásom van vagy mi?vagy félnek tőlem? túl szép vagyok? úgy érzem még egy karácsonyt,szilvesztert nem bírok ki egyedül hanem véget vetek magamnak.Ötlet?

2015. nov. 20. 19:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
9-es 10-es,ez komoly? hát respect nektek.meg sajnállak titeket mint állat,én nem tudok segíteni rajtatok,még magamon se.. de tényleg én tavaly meg előtte év végén is úgy éreztem magam mint egy kivert kóbor kutya.ráadásul még a szülinapom is ilyenkor van...és ilyenkor is mi jut eszembe? betöltöttem a 23.-at is egyedül mint egy farok...jó érzés.
2015. nov. 20. 20:21
 12/15 anonim ***** válasza:
Állj fel a k€rvä géptől, és menj csajozni!
2015. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

1, Szerezz pénzt.

2, Gyúrj.

3, Tanulj csajozási módszereket.

2015. nov. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ugorj le egy szimpatikus hídról, az elég látványos, és legalább nem akadályozzák a forgalmat, amíg eltakarítanak. Viszont gyorsan csináld, mert ha lezárják miattad a hidat, akkor elég sok ember lesz mérges rád.
2015. nov. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Tiboo Martino ***** válasza:
100%
Természetesen komoly minden, iyennel soha nem viccelnék. A kivert kóbor kutyáról jut eszembe, nekem legfőképp akkor volt oyan érzésem, mikor barátokkal elmentem szórakozni. Mindig én voltam a fölös páratlan személy, ami engem iszonyatos mód megviselt. Minden iyen "mulatozás" után egyedül kullogtam haza és elfogott a sírás. Sőt még utána napokig is (full depresszió és letargia), amin idővel egyre jobban segítettek a súlyzók. 2013-2014-ig el sem jártam sehova, aztán idén újra elkezdtem, halvány reménnyel, hogy a 30-at betöltöttem. Kiderült, hogy most sem változott semmi, ugyanúgy parasztul viselkednek velem a nők és visszataszító vagyok. Csak már nem hat meg, beletörődtem és inkább csak erőt próbálok meríteni az iyen negatív dolgokból. Soha nem tartottam magam rondának de úgy látszik a nők máshogy látnak, mint én magam a tükörben.
2015. nov. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!