Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 évesen mit tegyek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen mit tegyek hogy legyen végre nőm?

Figyelt kérdés
sose volt,mit tegyek hogy legyen már végre!? már kezdek becsavarodni hogy mások már 14 évesen űzik az ipart én meg egyedül állok még mindig mint egy farok.van vagyonom,nem is vagyok annyira ocsmány,de sose közeledett felém nő.mi a probléma? negatív sugárzásom van vagy mi?vagy félnek tőlem? túl szép vagyok? úgy érzem még egy karácsonyt,szilvesztert nem bírok ki egyedül hanem véget vetek magamnak.Ötlet?

2015. nov. 20. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

"Túl szép vagyok?" xDDDDD


Ha folyton ennyit picsogsz, akkor nem csodálom.

2015. nov. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Gyakorikérdésekre kell kiírni. Mindenki így kezdi. Akinek van nője, annak is úgy lett, hogy ide kiírt egy kérdést, és másnap felhívta telefonon egy nő.
2015. nov. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
72%
"Túl szép vagyok?" Nem lehet h inkább nagyképű vagy?
2015. nov. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
67%
Közeledj Te feléjük.Tudom megfordult a világ,de azért az első lépést inkább a férfinak kell megtenni.
2015. nov. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Ne karba tett kézzel várj a megváltásra. Tegyél ellene hogy legyen valakid. Itt hiába várod a választ a kérdésedre.

Legyen önbizalmad és ismerkedj.

2015. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Társkereső szolgáltatás.
2015. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Szemezz az utcán. Ha valaki nem tudja levenni rólad a szemet,akkor mondjuk Menj utána es hívd meg valamire. Amig a hapsi nem közeledik én nem fogok. Lehet h régimódi vagyok,de nekem ez bevált.
2015. nov. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Találd fel magad! Én is 23 vagyok, szűz! Oszt mi van? :D az én dolgom... nem érek rá barátnőzni, buliba meg nem járok, hogy egyéjszakást szedjek össze. Ezen akkor változatok, amikor eljön az ideje vagy amikor akarok :D
2015. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Tiboo Martino ***** válasza:
100%
Én is kérdezhetném pont ugyanezt, csak 30 évesen! Sajnos nekem volt 10 hónap erejéig tapasztalatom 19 évesen és így még nehezebb a dolog. 2005 júniusában szexeltem utoljára. Úgy vagyok vele, hogy inkább ne lett volna senki, mert akkor nem tudom miyen. 20 éves korom óta úgy kezelnek a nők mint valami gusztustalan lényt, arcmimikáktól kezdve a beszólogatásokig. Aztán 2011-től oyanokat hallottam, hogy a barátok és ismerősök barátnői úgy neveznek: "a ronda gyerek". Addig bírtam lelkileg a sok negatívat. Azóta rá se merek nézni egy nőre sem. Tettem rengeteget azért, hogy úgy menjek el otthonról, hátha majd ma! Voltam duci, aztán gebe, később izmos, aztán megint gebe, kövér, és ma mások által izmosnak mondott pár kiló felesleggel. Ha valakinek (mint nekem) nincs szexuális kisugárzása, hiába próbáltam ellene tenni. Én "megtanultam" (kénytelen voltam) egyedül boldognak lenni, csak néha keserű a magány (főleg a hidegebb hónapokban). Nálam a zenecsinálás meg a kondi az amivel boldogsághormont termel a testem, pont annyi amivel ki lehet bírni az egyedüllétet. Feladni nem szabad az életet, mert mindennek ára van! Gondolj bele újjászületsz egy másik testben és sokkal rosszabb sors vár rád, ami még nagyobb szenvedéssel és kínokkal jár (nem fejtem ki mikre gondolok, szerintem rá lehet jönni, elég nagy a lista). Szóval az utolsó előtti mondatod felejtsd el és inkább járj el igényes szórakozóheyre, társas tánc egyesületbe, (ez csak két példa) aztán meglátod megtalálod, vagy ő téged! Szurkolok!
2015. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még 29 évesen sem jött össze egy lány sem, de én alacsony vagyok és ocsmány, így minden nő undorodik tőlem.
2015. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!