Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért állítják folyton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért állítják folyton magukról, hogy mások, mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés, most az alábbi két oldal (de inkább a Napi Hím) kapcsán jutott eszembe. Persze nem vagyok ostoba naiv ember és tudom, hogy a nők is a tökéletesre vágynak (mondjuk ez rám meg rengeteg ismerősömre sem jellemző, mert mindannyiunknak átlagos barátnője van), de most láttam meg ezt a fb-s oldalt és egészen szánalmas, ahogy kapcsolatban/házasságban lévő (még az intelligensnek vélt diplomások is) nők nyilvánosan csorgatják a nyálukat egy-egy meztelen férfi testre. Persze mindjárt jönnek azok a kifogások, hogy: a férfiak sem különbek, de ők nem is játsszák el az álszent szerepet (a legtöbb ilyen férfinak egyébként nincs is barátnője), hanem őszinték, de a nőktől mindig, mindenhol csak az álszent bullshit okosságokat lehet hallani az ideális férfival kapcsolatban (a "legjobb" még mindig az, hogy nekik nem számít a péniszméret).

[link]

[link]



2015. nov. 13. 19:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A fiúknak fütyijük van, a lányoknak puncijuk!

De a szexet szereti mindkét nem!

2015. nov. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 homo ludensz ***** válasza:
Kedves kérdező idáig nem is válogattál csak puff neki ugrottál és dugtad ahol luk volt rajta?
2015. nov. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen, mert sajnos én nem tehetem meg, hogy válogassak (sok férfitársamhoz hasonlóan).
2015. nov. 14. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!