Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek az izgató ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek az izgató ha a pasi tud főzni?

Figyelt kérdés
Vagy szexelnétek a pasitokkal konyhában főzés közben? Vagy kipróbálnátok h meztelenül főztök vele?
2015. nov. 11. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Bennem még nem merült fel egyszer sem, de most hogy így mondod, igen, izgató lenne, ha a pasi meztelenül főzne nekem :D
2015. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki ne főzzön meztelenül! Legalábbis olajjal ne. Veszélyes! Egy másod-, harmadfokú égés rohadtul nem szexi. Ráadásul fáj, mint a rosseb.
2015. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem főznék meztelenül. Veszélyes, mint előttem írták (bár a forrázós baleseteknél a ruha a veszélyesebb), és nem szexelnék főzés közben. Az nem szex, ha két percenként meg kell keverni a rántást.

Egyébként ha nem is izgató, de kellemes, ha egy pasi főz nekem, és annak is megvan a bája, ha a pasi nem tud főzni, és én tartom a kezemben a kosztolását.

2015. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy chef kötény, sok mindentől megvéd.S még öltöztet is.

Mivel lányoknak szólt a kérdés, ezért elnézést kérek hogy beleszóltan.Ez csak egy ötlet volt azoknak a hölgyeknek/lányoknak, akik még is látnak fantáziát egy ilyen tevékenységben.De azért fontosnak tartják egy esetleges baleset,elkerülését.

2015. nov. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon szexi tud lenni egy főzőcskéző pasi :)

Párom olasz és istenien főz, és bizony többször volt már rá példa, hogy az evésig nem jutottunk el mire készen lett az étel :)

25/L

2015. nov. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szexeltünk már a konyhában is. de ahhoz semmi köze a főzésnek:D barátom nagyon jól főz imádom mikor a kedvenc kajáimat csinálja:D de ettől miért izgulnék fel? örülök neki és megeszem, ennyi
2015. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!