Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért görbül a pasik nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért görbül a pasik nagy részének a farka balra? Nektek merre görbül?

Figyelt kérdés
Eddig csak olyan pasikkal találkoztam, akiknek vagy egyenes volt vagy balra görbült.
2015. nov. 10. 22:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Lehet jobb kezesek a férfiak nagy részei. :)
2015. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
11-es ez miben befolyásolja a dolgot? Én pl jobb kezes vagyok. Mindent azzal csinálok, de a farkamat a bal kezemmel verem ki :)
2015. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Genetika, mint a zöldborsó meg a sárgaborsó... nincs túl nagy jelentősége...


23/F/balra görbül :P

2015. nov. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Oké, hogy genetika de miért mkinek balra??
2015. nov. 10. 23:42
 15/29 anonim ***** válasza:

Ilyet még sose hallottam, hogy nagy arányban görbül a férfiaknak balra!!

Úgy tudom elég kicsi az arányunk. Igen, mert nekem is balra görbül! Egyébként roppant előnyös, mert amellett hogy viszonylag elég méretes van nekem, tökéletesen kézre áll (már amikor magamnak verem), mert balkezes vagyok is vagyok mellé. Egyébként mert csomószor kaptam meg azt, hogy ezt a fajtát jobban élvezi a nők legjava, mert azzal, hogy a vége egy adott pont felé fordul, póztól függően lehet a vaginán belül stimulálni pl a Gpontot, vagy bármelyik hüvelyfalat, amelyik érzékenyebb a súrlódásra. : ) Szóval én speciel szerencsésnek mondhatom magam. 26/F

2015. nov. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

#13 vagyok


#15 Pacsi! :D

2015. nov. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Kéne alapítanunk balra görbült klubbot.
2015. nov. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Nekem is balra. :D 21/F
2015. nov. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ez a megállapítás teljesen helyes. Az oka pedig az hogy a ffi-ak 90%-a jobbkezes, tehát jobb kézzel maszturbál miközben a pénisz kicsit balra áll, illetve pisilis után bal oldalra teszik vissza a cerkát, azaz bal oldalt hordják. Na ezekböl lesz ez az apró, alíg észrevehető elváltozás.
2015. nov. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nekem is balra áll. Fogalmam sincs miért de legalább kényelmesen el lehet tenni aa gatyába, ha netán virgonckodna
2015. nov. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!