Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan fickó, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fickó, akinek fontosabb az orális adása, mint kapása?

Figyelt kérdés
A barátom valami ilyesmit mondott. Hogy szereti adni, meg szerinte fontos is adni, de hogy vica versa nem ilyen egyszerű, mert bár jó érzés, csak egy bizonyos fokig tetszik neki, és csak akkor ha a lány kifejezetten akarja.

2015. nov. 10. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Röviden: van, igen.

És utóbbi is igaz, van akinek akkor esik jól igazán kapni ha látja, hogy a lány is élvezetből, beleéléssel csinálja :)

2015. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze,én inkább adom.

Ha valaki igényelné,megbeszélhetjük.

2015. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Van olyan lány akinél igen, mindenképpen. Van olyan lány akinél meg önző módon pont csak kapni akarom, de rendszeresen.

38F

2015. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Imádom mindkettőt. Nem tudnám eldönteni, hogy melyiket szeretem jobban.


27/f

2015. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vam hát
2015. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

ezen az oldalon? az összes az, csak hogy numerához jusson. meg az összesnek 20 centis farka van. gondolom már kaptál is vagy 5 privátot :D


biztos van, de szeirntem az a jó ha kölcsönös

2015. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

jó ha kölcsönös, de még sose akartam.

volt bennem egy olyan "kép", hogy a lányok számára ez kimondottan megalázó, és akkor miért erőltessen?... aztán amikor kedvesem magától akarta csinálni, akkor ez megváltozott, de azóta sincs , hogy ha én kinyalom, akkor elvárom a a viszonzást. van amikor úgy van kedve, van amikor nincs. nekem meg mindig van a nyaláshoz :-D

2015. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van bizony! Nagyon szeretek nyalni szép puncit.
2015. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Naaaaaaa,hol van mááár?
2015. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem pl. Nem izgat, ha szopnak. Tetszik a látvány, de nem különösebben élvezetes, nem tudnék a csúcsra jutni tőle: mindig is hidegen hagyott. Ellenben szívesen nyalok. :)

Persze ha a partner szereti csinálni, nem fogom elutasítani, de lázba sem igazán tud vele hozni. Sokkal jobban értékelem előjátéknál, ha inkább végigcsókol, simogat, esetleg smárolunk. :)


24/F

2015. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!