Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy első szex nem volt annyira jó az illetővel, de második már jó vot?

Figyelt kérdés
N
2015. nov. 10. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Aha, De csak mert al elsõ a legelsõ volt. Nem azt mondom, hogy nem élveztük de furi volt, ügyetlenek voltunk kicsit :)
2015. nov. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mert nekem volt akvel első alkalommal is ment minden nagyon jól.

most voltam egy másik fiúval, egy ideje ismerkedünk már, de nem volt valami jó

2015. nov. 10. 14:06
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint nem úgy értem az elsőt, hogy szüzesség elvesztése....
2015. nov. 10. 14:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

vannak pasik, akik már elég sok nővel voltak életükben, és tapasztaltabbak, ők hamarabb ráéreznek, hogy mire van szüksége egy nőnek szex közben, vannak pasik, akik életükben csak 1-2 nővel voltak, és mind a barátnőjük volt, és ismertek róluk minden apróságot, ezért jó volt velük a szex, de amikor új barátnőjük van, újból meg kell találniuk, hogy a párjuknak mi tetszik, mert kevés tapasztalatuk van abban, hgoy egyből ráérezzenek..

viszont hosszú távon egy ilyen férfival lenni akár jobb is lehet, amikor már ismer az ágyban is, mert akkor az apróságokra is jobban odafigyel, mint az, aki elsőre mindent "jól" csinál, de megszokta, hogy akárkit megkaphat.

ezt férfiként mondom, tapasztalatból, mert vannak haverjaim, akik sok nővel voltak már életükben (egyiket sem tudják igazán megbecsülni), én meg még csak két nővel voltam életemben, és eleinte mind a kettővel ügyetlenkedtem a szexben, de végül olyan dolgokat is megtudtam róluk és arról hogyan elégítsem ki őket, amiket senki mástól nem tapasztalt ;)

2015. nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó nagyon jól mondod!

El se hiszem,hogy egy férfi ilyen jól látja a dolgokat ezen a téren.

2015. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért volt rossz az első alkalom?

Mit csinált rosszul a srác?

2015. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kedvesemmel az első szex is jó volt, nem fergeteges, de "elég jó". Érezni lehetett, hogy van bennünk fantázia így együtt. Hónapok elteltével vált a szex valóban fantasztikussá, ahogy összeszoktunk, összecsiszolódtunk, megtanultunk egymás legapróbb rezdüléseit.

A lényeg, hogy nem lehet elvárni, hogy az első alkalommal úgy működjetek, mint egy összeszokott páros, idő kell hozzá, hogy tényleg jó legyen, de azt lehet érezni már a legelején, hogy miért nem jó, és hogy lehet-e ez a későbbiekben jobb.

Például ha tapasztalatlanság, elfogódottság miatt nem jó, az tud javulni idővel, de ha önzés, oda nem figyelés az ok, akkor nem érdemes erőltetni.

2015. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
F Ha nem jó az első alkalom annak sok oka lehet de főként a pasi bénázása!!!Először is a szorongás a lány részéről:A szorongás,stressz ez mind pedig a hüvely tágulást,nedvesedést befolyásolja.A lány szorong:sokan félnek a szextől mert csak a teljesítmény szemszögéből képesek gondolni rá mintha sport lenne az is. Megspékelve azzal vajon tetszik e a testem amit szégyenlek megmutatni még akkor is ha szép. Itt általánosságokról beszélek. Tudatni kell a lánnyal hogy elfogadjuk olyannak amilyen.Lehet játékos vicces a szex amivel oldhatjuk a feszültséget ...és az előjáték!!!Ha a pasi szeret ny*lni mint én azzal a lányt izgalmi állapotba hozza ami oldja a stresszt,beindítja a nedvesedést,tágulást,és fel is húzza,ami segít levetni agátlásokat,így a legélvezetesebb. persze némiképp lánytól függően fájhat de a pasi szerepe sokat számít.A szűz lányoknak is megvan a maga varázsa,és a velük való élvezetes szex is.Csak ott más okoz örömet,mint eredetileg!!!
2015. nov. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!