Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl szűk vagyok? Milyen lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl szűk vagyok? Milyen lesz az első szex?

Figyelt kérdés
Lassan eljön az idő az első szexhez azonban nem tudtam karba tett kézzel ülni és gondolkodni milyen lesz így nemrég elkezdtem vibrátorral próbálkozni amivel nem sikerül behatolni sőt semennyire így mi lesz?túl szűk vagyok?
2015. nov. 3. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
biztos jó lesz és biztos fog sikerülni. Lehet hogy egy picit jobban fáj de utána csak élvezni fogod. Nekem is az elsö nagyon fájt, de visszagondolva jó volt.
2015. nov. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Linó03 ***** válasza:
Az ujjad volt már bent? Pontosan tudod, hogy hol van a lyuk? Mert ilyenkor még pici, és nem olyan egyszerű megtalálni. De nyugi, a barátod szerintem meg fogja :) Meg az izgatottság is segít.
2015. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is elég szűk voltam. Fájt is rendesen az első kb. 5 alkalom, de utólag visszagondolva nekem is jó volt. Meg annak is örültem, hogy az ujjamon kívül a barátom farka volt bennem először.
2015. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem egy nyegle fiatal suhancot választasz hanem egy idősebb, tapasztalt pasit, akkor könnyebb lesz az elején.
2015. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az a legjobb amikor szorít a p.na
2015. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 László Próféta ***** válasza:
De azért csak óvatosan....
2015. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!