Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ezekkel a paraméterekk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezekkel a paraméterekkel bejönnék Nektek?

Figyelt kérdés

175 cm, kb. 70-75 kg. (utóbbi időben nem mértem), széles váll, átlagos testalkat. Kicsit borostás, sötétbarna haj/szem. 29/F

Persze tudom, az arc stb. enyénenként változó, kinek mi jön be, csak kíváncsi vagyok. (egyébként többen mondtak már jóképűnek :))


2015. nov. 9. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehezen tudnak válaszolni.
2015. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lányok nem az ilyen paraméterek alapján válogatnak ... de amíg azt hiszed, hogy igen, addig nem lesz közöd hozzájuk :-P
2015. nov. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

174 cm vagyok, 68 kg, 38-40-es a ruhaméretem, 80D-s melltartót hordok, helyes az arcom vállig érő barna hajam van, barna szemekkel.

Lábam 38-as.

Szerinted?

2015. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kép nélkül eléggé nehéz megmondani, de, ha valaki kérdezi tőlem, hogy milyen tipusú férfi jön be nekem kinézetre, akkor pontosan azt sorolom fel, amit te is leírtál magadról, szóval valószinűleg igen, bejönnél.


21/L

2015. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, kivéve a trollokat :)
2015. nov. 9. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem kövér vagy. 3as válaszoló, te szintén. szívesen!
2015. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát nincs kockahasam ez van :)

De maradt még egy kis izom is, régebbről. Viszont tény, ami tény nem vagyok egy Vin Diesel :D Azért a kövértől még messze vagyok. Azért köszi!

2015. nov. 9. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!