Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi időt várnátok olyas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt várnátok olyas valakire akit tényleg szerettek, de "nehezen kapható"?

Figyelt kérdés

Még nem voltam senkivel együtt, és nem úgy képzeltem el pl., hogy 1 hónapon belül le is fekszem az illetővel...

-/n


2015. nov. 8. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nem is tudom...én várnék rá nagyon sokáig, de persze csak, ha Milf
2015. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha tényleg szeretem és tudom, hogy ő is akkor elég sokat várnék ha kell :)

Ja meg időközben lehet petting, orál stb. 1-2-3 vagy akármennyi hónap után....

2015. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan fél évnél tovább nem érdemes várni. Ha addig nem ismertétek meg egymást, akkor már azután se.
2015. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel már volt elég barátnőm, aki váratta magát, így már max 1 hónap, ami belefér. Mindkettőnknek jobb, ha nem raboljuk egymás idejét - ő nagyon álomvilágban él, én meg nagyon a realitás talaján.

Persze szűzként kivár az ember könnyen, de utána már minek várni a bizonytalanra?

2015. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fél évet tudnék várni, esetleg 1évet is. De csak ha max 1hónap után rendszeres lenne az orális szex.
2015. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!