Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak tényleg fel tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg fel tud állni csak attól, ha látnak egy nőt, aki tetszik nekik? 18/L

Figyelt kérdés

2015. nov. 8. 11:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Igen, feláll. 18/F
2015. nov. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
persze :)
2015. nov. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Fel tud még! :)

53/F

2015. nov. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
10-en éves koromban még előfordult ilyen, de manapság már ennél azért több kell.
2015. nov. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Annyi hülyeség van ezzel kapcsolatosan hogy azt sorolhatnám.


Egyrészt, ha feláll, nem jelenti azt, hogy konkrétan fel vagyok izgulva, mert ha pl. nem verem ki 1 napig, akkor önmagától is feláll, miközben mondjuk a nagyanyám levesére gondolok.


Másrészt, ha meglátok egy nőt, ott lehet a szexuális kisugárzása is olyan hogy felálljon, vagy szimplán lehet szexi és csinos - ez nem egyenlő feltétlen a merevséggel, de itt is lehetséges.


Ha szimplán fantáziálok buszon és úgy áll fel, akkor nem erre meg arra a csajra a buszon áll fel, hanem a képzeletemre.


Ha szerelmes vagyok, akkor elég csak ott lenni a közelében, szintén nem kell szexuális dolgokra gondolni, egyszerűen csak az a "haspillangó" felállítja a farkamat is. Tudod, mikor pillangók vannak a hasadban és fel, le áramlik, hatással van a cerkára is.


Szóval ha meglátsz egy férfit, merev farokkal és esetleg rádnéz, ebből még talán mindegyik opció a fent soroltak közül lehetséges. Én múltkor szexeltem egy baromi jót, majd másnap a buszon eszembe jutott, valahogy pont egy csajt stíröltem, de csak úgy hogy ott állt meg a szemem, mert egyébként fejben gondolkodtam az akkori tegnapi szexen, és igen felállt a farkam rendesen, de mivel a csajt "stíröltem" - legalábbis neki ez jött le, azt hitte hogy miatta. Pedig csak elbambultam.


Szóval azt utálom amikor valaki ebből von le következtetéseket, a farokmerevedés olyan mint egy női táska, ha valaki rájön a titkára, az feltétlen keressen meg.

2015. nov. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azért ezt meg kell tanulni kontrollálni. A nőkön senki nem veszi észre, ha nedves lesz a bugyijuk. De mi ilyen önfeledten nem élhetjük bele magunk egy kívánatos nő szemlélésébe, különben kellemetlen helyzetbe kerülhetünk, ha valaki észreveszi ezt mondjuk egy strandon.
2015. nov. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2015. nov. 8. 14:30
 18/21 anonim ***** válasza:
Igen, de hogy miért van itt ennyi nő, aki ezt nem tudja?
2015. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Simán! :)

18/F

2015. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
egyszer azt mondta barátnőm, hogy fogadjunk hogy felállítja úgy, hogy hozzám se ér. mondom jó, fogadjunk:D levetkőzött és megállt előttem egy helyben:D igaza volt..
2015. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!