Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti egyetértetek ezzel a képpel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egyetértetek ezzel a képpel?

Figyelt kérdés
[link]
2015. nov. 6. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

igen

szerencsére nincs benne tapasztalatom, de gondolom igaz lehet...


22F

2015. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
volt, hogy miután mosogattam, takarítottam, fürödtem hamar lepattogott a körmömről a lakk és mire elkészültem már nem volt időm újralakkozni és nem érdekelt. ennek ellenére gyantáztatom a "lábam között". na?
2015. nov. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Igen, egyet, nekem is van, hogy lepattogzik, és nincs időm újrakenni, de akkor lemosom a lakkot, és lakk nélkül vagyok, de ilyen körömmel nem.
2015. nov. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
# e-el ertek egyet!!
2015. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

Igaz, bár ilyet max egy 3 napos vizihullán tudnék elképzelni, bízom benne h ilyen a való életben élő nőn nincs.


megyjegyzem h a kifogástalan köröm sem garancia a tökéletes ápoltságú puncira ..

2015. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Egyessel ertek egyet ...

Aki azzal sem torodik massal sem.

Egy nonel fontos a korom es s megjelenes...

De igen attol h rendben van a korom semmi sem biztos :)

2015. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
én ha tudom milyen napom lesz ,nem festem ki a körmömet.. de elég undorító ha egy nőnek ilyen körme van
2015. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%

Nagyjából igen. Nekem is lepattogzik a lakk mosás, mosogatás miatt, vagy csak azért, mert régen kentem fel, de akkor lemosom, és inkább lakkozatlan maradok.

És én se szívesen engedném, hogy olyan férfi nyúljon hozzám, akinek ápolatlan, elhanyagolt a keze.

2015. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Mire fel pomtoztok le????
2015. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
idióta általánosítás. kicsit sem vagyok ápolatlan, figyelek a körmeimre is, nem hagyom addig rajta a lakkot amíg le nem rohad. de volt már, hogy olyan márkájú lakkot vettem amit nem ismertem és kb három kézmosás után a buliba darabokban lejött az egész meg fél óra után is szétkenődött mikor már indultam és felidegesített és leszrtam mert nem volt már időm újrafesteni. hát ha valaki megnézte és ez alapján egyből megítélt, hogy én biztos ápolatlan vagyok mindenhol, akkor semmi dolgunk amúgy sem egymással. nyilván mindenki mindig toppon van és nem mehetek le lepattogott körömlakkal a boltba egy kiló kenyérért... nevetséges
2015. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!